Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 830: Üzerine Bahse Girilen Adam

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

• İyi

• Orta

• Kötü

• Çok Kötü

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yonkoular harbi isimlerinin haklarını veriyorlar.Jinbei sesini bile çıkaramadı mesela kaderine razı,Dof ta Kaido dan nasıl korkuyordu.

Bir amiral olsa karşılık verirler mesela.

Tayfada dümenci yok. O kişide Jimbei olacak büyük ihtimalle tayfaya sakat üye katilacağinida sanmam. Bizim trio bozulacak diye de düşünmüyorum. Sanji bu arc'dan sonra aşar büyük ihtimalle jimbei'yi.

Tayfa zaten zayıf. Bırakın da bütün olarak olarak gelsin Jinbei. Hemen aldınız kolu bacağı. :/ Ya ölür ya da sağlam gelir. Ölme ihtimali de çok zayıf olduğu için sorun yok yani.
Tayfa temelli zayıf olsa kaç yazar :( Son savaşı düşünüyorum her yerden birileri gelecek. Ha yonkoular bakımından diyorsan daha sağlam birilerini buluruz elbet. Gelmesin şu adam sevmiyorum nedense.

Yami

Geçen hafta smokera ölmez o adam demiştim. Ölmüş galiba hala inanamıyorum One Piece de böyle şeyler olmazdı
Bu arada Smokera selam olsun tutturdu :)
Onun haricinde o siyah şeyler önemli ama tahmin edilecek şeyler değil gibi.
Jimbei tayfaya katılsa güç düzeni bozulur bence. Bu adam çok sağlam bu yüzden güç kaybı yaşatacak galiba.
Ya Ace gibi idam edilme olayı olacak luffy kurtaracak. Yada işte uzuv gidecek.
Arkadaşın biri de " amiral olsaydı karşı gelirdi " yazmış yahu şasşdklasşdlad şasld :D
Adam Yonkounun " ADASINDA " yONKOUYA meydan mı okusun anlamadım ki çıldırıyorum ya :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık