Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 830: Üzerine Bahse Girilen Adam

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

• İyi

• Orta

• Kötü

• Çok Kötü

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tam kol bacak kesilirken Luffy basar orayı sonra kıyamet kopar =) ORtalık karışır bekçi uşağı uşak bahçıvanı :artiz: Mama ya atarı koyar Luffy kesin şey diyecek ya kesin ;

Meraba Şişman Teyze diye girecek lafa :S yalnız Mama harcar Luffy i be kardeşler belkide Monkey D Garp yetişir imdadına falan anca öyle kurtulur gibime geliyo Luffy.

Yani bir yerden bir yardım gelmesse çok zor... Belkide Shanks el atar.

MDL_Roronoa

Brook'a bak ya, vardık denilince hemen kılıcına gidiyor eli. Güzel şeyler bunlar brook yavaş yavaş gözüme girmey başladın.

MDL_Roronoa

Brook'un meyve yeteneği gelişime çok açık.Necromancer'dan tut,ruh transferine kadar bağlayabilir.Bone-kichi de büyük ışık görüyorum.
eskiden korkak sünepenin tekiydi. Bir kaç bölümdür bayağı atılgan maşallah. meyvesinden ben de çok şeyler bekliyorum. Bir ara şey diyordum hatta ölü ruhları falan çağırsın diyordum o derece büyük şeyler bile çıkabilir :D

eskiden korkak sünepenin tekiydi. Bir kaç bölümdür bayağı atılgan maşallah. meyvesinden ben de çok şeyler bekliyorum. Bir ara şey diyordum hatta ölü ruhları falan çağırsın diyordum o derece büyük şeyler bile çıkabilir :D
Ona da bi sınırlama gelir.Sadece tanıdığı kişiler olur filan.Yoksa Ace,Wb'ye kadar gider iş.Kendi tayfasının ruhlarını çağıracak.Calico Yorki ve diğerleri.Bu dursun burda tutacak :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık