Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 828: 1 ve 2

Bölümü nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    134
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abileri sanki pek sevmiyor gibi Sanji'yi.

Germa savaş kahramanı olarak gösterildi sanki ama savaşın amacı neydi veya Germa'nın bu savaşın bitmesinde ki çıkarı neydi?

Pek kendi adamlarının ölümüne de üzülen tipler değil gibiler.

Birbirleri ile mi konuşuyorlardı yoksa babaları ile mi anlamadım :)

Arc sonunda belki Sanji "beni bekle hayalimi gerçekleştirden sonra senin için döneceğim" vs. gibi şeyler diye bilir kim bilir :rolleyes:

Big Mom bizim elemanların buraya geldiğini biliyor acaba Pekoms'u almak için Bege'yi mi yolladı dersiniz ? Ortalıklarda görünmüyordu zaten.
Veya fincan şapkalı eski ortağını mı gönderdi?

Öncelikle Pudding. Bana iyi imajı verdi. Sanji'yi kurtarmanıza yardım edeceğim dedi. Ama lan ne bileyim içimde bir şüphe oluştu.

Ama Luffy kötü olsa farkına varırdı herhalde?

Pedro da yardırıyor yalnız. :D

Düğüne 3 gün var. Bizimkiler 3 güne ayrılamaz oradan. Pekoms Bege ile hesaplaşmaya gitti ama ayarı yiyecek büyük ihtimal BM tarafından. :/

Sanji'nin abileri. Adamlarını feda ettiler. Savaş kahramanı gibi gözüktüler ama şüpheli bir şeyler var. Veeeee
Sanji'yi sevmiyorlar. :(

Ortancası 2 numara yalnız :) 5 çıkmazsa tabi. :)
Ortancaları dediğim Sanji ortada kaldığı için öyle dedim 4. kardeş sebebiyle :/
Neyse dediğin doğru gerçek ortancaları 2 numara belki 5. kardeş çıkabilir ufak tefek bir şeydir :)
Anlaşılır bir şekilde yazayım diye öyle yazdım yani :)

Abiler bende beklenen etkiyi yaratmadı.Sanji bunların arasında parlıyor :D Ablası guzel tasarlanmış bi karakter diğerleri karizma açısından Sanji'nin yanından geçemezler.

Öncelikle Pudding. Bana iyi imajı verdi. Sanji'yi kurtarmanıza yardım edeceğim dedi. Ama lan ne bileyim içimde bir şüphe oluştu.

Ama Luffy kötü olsa farkına varırdı herhalde?

Pedro da yardırıyor yalnız. :D

Düğüne 3 gün var. Bizimkiler 3 güne ayrılamaz oradan. Pekoms Bege ile hesaplaşmaya gitti ama ayarı yiyecek büyük ihtimal BM tarafından. :/

Sanji'nin abileri. Adamlarını feda ettiler. Savaş kahramanı gibi gözüktüler ama şüpheli bir şeyler var. Veeeee
Sanji'yi sevmiyorlar. :(
Puding göründüğü kadar masum değil, çift kişilikli bile çıkabilir. Luffy2ye yemek vererek aklını aldı bir kere artık ona Luffy hayatta kötü demez.:D

Pedro aklınca rol çalıyor ama yemezler. Ufak tefek şovlarla kendini öne atıyor. Sanji orada olsa ağzını yüzünü dağıtmıştı, gücü Puding'e yetiyor.

Bege gibi mantıklı ağır başlı bir adam bana göre bu delilerin yanında bu zamana kadar iyi kalmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık