Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 827: Totland

Bölüm Nasıldı?

• Çok iyi

Kullanılan: 62 38.3%
  • İyi

Kullanılan: 67 41.4%
  • Orta

Kullanılan: 19 11.7%
  • Kötü

Kullanılan: 4 2.5%
  • Çok kötü

Kullanılan: 10 6.2%

• Kullanılan toplam oy
    162
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sırf yiyecek malzemeleri için diğer ülkeleri yakıp geçiyor.Ses çıkarabilen de yok gibi.Kaido savaş hazırlığı yapıyor teach desen silahlar için olay çıkarmış gibi gözüküyor shankstan haberimiz yok ama big mom düğün hazırlığında.Çok tehlikeli bu kadın bakalım ilerde neler yaşanacak.
Tüm aile akrabayı toplayıp, kızı olan Pudding'e yeni ada yani Wano için Kaidou'a yürüyecek ve sonu Kidd gibi olacak. Zayıflayan Kaidou'a tüm müttefikleri toplayıp saldıracak Luffygiller.

BM psikopatın teki bence insanları zorla eğlendiriyor gibi bi tipi var. Zaten öyle mutlu neşeli bi tip değil adamları un, yumurta gibi şeyler için milleti doğramış.

Big mom bu bölümde gösterildiği kadar masum olmamalı. altından bir şeyler çıkacak. Luffynin geldiğini haber alıyor bence, sonuçta sunny adaya yaklaştığı andan itibaren gözcülere takılıyor.

Daha önce hiç bahsedilmedi ama öyle bir ırktan ilginç [ periler Dwarflar olduğu için saymıyorum ]

O değilde oradaki üçlü acaba BM'ın as 3 adamı mı ? :D
Bence Dwarflar ve Periler akraba veya öyle birşey.

Olmamasını temenni ediyorum, düşünsene bir tarafta Jack, diğer tarafta Flamingo'ya binen bir tavşan :D

Kıskançlık!
Reis şimdiden kadınlar arasında paylaşılamayan adam olmaya başladı. :cool:
Reyizin değerini bilecekti Nami ama iş işten geçti artık. Gün gelecek Sanji'e Nami; "Ben mi yoksa Pudding mi?" diye soracak ve Sanji reyiz "Saçmalama aptal şey, tabii ki Pudding." diyecek ve Nami Sanji'e çektirdiklerinin hesabını verecek :cool:

Not: Umarım Vinsmoke ailesi çok varlıklı bir ailedir :hhh:

Big mom masum gösterilmedi ki zaten. Ben iyi birini görmedim şahsen. :( Söyledikleri şarkı bile belli ediyor kendini zaten.

Dragon bütün müttefiklere haber verin dedi ya onun toplantısı. Ayrıca Dragon ve Saboya bi şey olmadığı kesinleşti. Zira keyifliler ve hazırlık yapıyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık