Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 827: Totland

Bölüm Nasıldı?

• Çok iyi

Kullanılan: 62 38.3%
  • İyi

Kullanılan: 67 41.4%
  • Orta

Kullanılan: 19 11.7%
  • Kötü

Kullanılan: 4 2.5%
  • Çok kötü

Kullanılan: 10 6.2%

• Kullanılan toplam oy
    162
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Denizciler uzun zamandır sessizmiş ve bir şeye hazırlanıyorlarmış.

Düğüne 2 amiral göndermek onları ölüme göndermek demektir. Çünkü herkes bir anda denizcilere karşı birlik olabilir.
Tüm denizcileri toplamaları da ne bileyim çok erken olur ve gereksiz olur gibi.

Denizcileri ben Kaido arcına bekliyorum. Çünkü o arc bizim taraf çok güçlü olacak gibi gözüküyor. 2 amiral ve bir sürü çöp asker ile denizciler o dengeyi sağlar artık.
Aynen öyle, krallıklar arasında yapılan bir düğün sanki, denizcilerin orada ne işi var. Korsanları resmen tanımış olurlar.

Aynen öyle, krallıklar arasında yapılan bir düğün sanki, denizcilerin orada ne işi var. Korsanları resmen tanımış olurlar.
Ben ziyaret şeklinde olan bir şeyden bahsetmiyorum yalnız. Düğünü dağıtsınlar diye de gönderilebilirler ama ne amaçla gitmiş olurlarsa olsunlar ölüme gitmiş olurlar.

Yonkou, Vinsmoke, Bir sürü belalı davetli ve Luffy tarafı. Buraya 2 amiral göndermek aptallıktır.

Şöyle düşün Akainu adalet lafları ediyor ve Adaleti en acımasız olan kişi ek olarak Big Mom'ın oluşturduğu bir düğüne mi katılacak.
Denizciler haksız olduğu halde Fuji özür diledi diye fırça çeken adam.
Böyle bir şey olursa oraya giden denizcileri laflarıyla ezer o korsanlar, o giden saka bile olsa çıtını çıkaramaz işte o zaman Fuji'nin yapmış olduğunu Saka yapar. Ona kim ayar çeker bilemem.
Denizci olduğunu nereden bilecekler?Big Mom'ın düğününde kim karışıklık çıkarabilir hem bizim oğlan dışında???Ya da biri laf attı diyelim.Nolur ki?Atıyorum Kizaru laf atıldı diye tekmeyi bastı diyelim?Fujitora yaptıda noldu?Dof tayfasıyla üstüne mi çullandı?Big Mom işler ilginçleşiyor diye zevkten dört köşe olur hatta bence.

Oda işleri arap saçına çevirmek için onları getirebilir.Benimki sunduğum bi ihtimal zaten.Opta fazla mantıklı olmamak gerekiyor bazen.Teklenmiş Hajrudin'in Luffy'yi tutabilmesi gibi fazla mantıklı olmayan şeylerde olabiliyor bazen.O yüzden yonko tayfasıyla üzerine üşüşür Amiraller pert olur şeklinde düşünmüyorm ben pek.

Denizci olduğunu nereden bilecekler?Big Mom'ın düğününde kim karışıklık çıkarabilir hem bizim oğlan dışında???Ya da biri laf attı diyelim.Nolur ki?Atıyorum Kizaru laf atıldı diye tekmeyi bastı diyelim?Fujitora yaptıda noldu?Dof tayfasıyla üstüne mi çullandı?Big Mom işler ilginçleşiyor diye zevkten dört köşe olur hatta bence.

Oda işleri arap saçına çevirmek için onları getirebilir.Benimki sunduğum bi ihtimal zaten.Opta fazla mantıklı olmamak gerekiyor bazen.Teklenmiş Hajrudin'in Luffy'yi tutabilmesi gibi fazla mantıklı olmayan şeylerde olabiliyor bazen.O yüzden yonko tayfasıyla üzerine üşüşür Amiraller pert olur şeklinde düşünmüyorm ben pek.
Aynen Yonkou ve adamlarında K.Haki denilen hiç bir şey yok o yüzden kimin olup olmadığını anlamazlar. Ek olarak orası öyle herkesin girip çıkabildiği bir yer olduğu için Amirallerde öyle kolay girip çıkar.

Dof ile Big Mom'ı bir tutmak :D

Mantıklı olmaman gerekiyor dediğin şey çok alakasız daha 1 günlük yolları var Luffy'nin onun geldiğini anlıyor Big Mom ek olarak. Öyle güçlü birinin öyle bir mekanda olduğunu anında anlar öyle adamlar hemde düğüne davetlilerden hariç kimse giremeyecek bence bir şifre ve ya kontrol yapılacaktır.

Big Mom'ın tüm adamları orada olacak büyük ihtimalle sonuçta kızı evleniyor ve müttefikleri de, 2 amirali pestil eder o kadar adam.

Aynen Yonkou ve adamlarında K.Haki denilen hiç bir şey yok o yüzden kimin olup olmadığını anlamazlar. Ek olarak orası öyle herkesin girip çıkabildiği bir yer olduğu için Amirallerde öyle kolay girip çıkar.

Dof ile Big Mom'ı bir tutmak :D

Mantıklı olmaman gerekiyor dediğin şey çok alakasız daha 1 günlük yolları var Luffy'nin onun geldiğini anlıyor Big Mom ek olarak. Öyle güçlü birinin öyle bir mekanda olduğunu anında anlar öyle adamlar hemde düğüne davetlilerden hariç kimse giremeyecek bence bir şifre ve ya kontrol yapılacaktır.

Big Mom'ın tüm adamları orada olacak büyük ihtimalle sonuçta kızı evleniyor ve müttefikleri de, 2 amirali pestil eder o kadar adam.
K. haki gibi tam değil neredeyse hiç iyi oturtulamamış bi kavramı öne sürmezdim ben olsam. :/ Oda dediğimiz adam bildiğin işine gelince kullanıyor K. hakiyi :S

Görelim bakalım.Diğerlerine diyecek bişeyim yok.Benim için olsa şaşırmayacağım bi ihtimal sadece.

K. haki gibi tam değil neredeyse hiç iyi oturtulamamış bi kavramı öne sürmezdim ben olsam. :/ Oda dediğimiz adam bildiğin işine gelince kullanıyor K. hakiyi :S

Görelim bakalım.Diğerlerine diyecek bişeyim yok.Benim için olsa şaşırmayacağım bi ihtimal sadece.
Rayleigh güzel açıklamıştı o aklıma geldi o yüzden söyledim adam adada ki hayvanları sayısına kadar biliyordu.
Aynı şekilde Usopp ilk kez açmasına rağmen bile ne kadar mesafeyi kapsadı hakisi Big Mom'ı düşünemiyorum bile.

Wanted posteri çıktığı anda bir korsan Marine tarafından resmen tanınmış demektir zaten.
Suçlu olarak hedef göstermek ayrı bir olay ama adamların düğününe giderek devlet gibi ya da resmi bir kurum gibi kabul etmek saçmalamakta son noktadır. Korsan korsana gider ama denizcilerin var oluş amacı korsanları yok etmek, düzeni sağlamak değil mi?

Giderlerse bir çeyrek altın taksınlar.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık