Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 827: Totland

Bölüm Nasıldı?

• Çok iyi

Kullanılan: 62 38.3%
  • İyi

Kullanılan: 67 41.4%
  • Orta

Kullanılan: 19 11.7%
  • Kötü

Kullanılan: 4 2.5%
  • Çok kötü

Kullanılan: 10 6.2%

• Kullanılan toplam oy
    162
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adayı yıkan elemanlardan birisinin özellikle silüetini bulanık çizmiş. Deve kuşunun üstünde oturan elemandan bahsediyorum. Ekrana dürbünle baktım gene de adam akıllı silüet oluşturamadım kafamda.

Big Mom'un, yumurta, un ve meyveleri harız eden üç adamı. Bunlar gerçekten güçlü kimslerse güçlerine oranla epey ufak tefek, çelimsiz gözküyorlar. Daha önce gösterilen bobbin vardı o da ufacıktı. E. Oda bu kadının tayfasını bu şekilde tasarlamış olmasın..

Bulut gene o kadar büyük bişi değil :( Belki numunelik ufak şeyler çıkarıyordur :(
Niye sürekli birşeyler tahliye ettiriyorsun kadına ya :/ Belki dokunarak belki üfleyerek oluyordur.

Bu arada nerden çıktı bu 3 silahşörün ada yıktıkları? Bana sadece bi yerleri yağmalamışlar gibi geldi. Ada yıkmak kolay mı be.

Bu çıkarmak nereden çıktı ya :D
Ne biliyim aklıma o geldi :( Herşeyi yiyorsa bir şeyler çıkmalı değil mi :( Hem gökkuşağı falan var bak bazılarının hayali olan kadın tipi :(

Niye sürekli birşeyler tahliye ettiriyorsun kadına ya :/ Belki dokunarak belki üfleyerek oluyordur.

Bu arada nerden çıktı bu 3 silahşörün ada yıktıkları? Bana sadece bi yerleri yağmalamışlar gibi geldi. Ada yıkmak kolay mı be.
Onu yakıştırdım demek ki :(
Vukuatlı tayfa. Bobbin yıkmıştı bir adayı öyle.

Ne biliyim aklıma o geldi :( Herşeyi yiyorsa bir şeyler çıkmalı değil mi :( Hem gökkuşağı falan var bak bazılarının hayali olan kadın tipi :(
Önceden gördüğümüz kadarıyla bu bir şeyler yiyordu konuşan.
Çıkardıkları şeyleri tekrar mı yiyor yani :/
Bence dokunarak dönüştürebilir.
Bir arkadaşa göre saçma gelse de Poneglyphs'i bile bu şekilde dönüştürebilir.
Ama ona göre çoğu şey çok saçma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık