Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 824: Küçük Korsan Oyunları

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 159 76.8%
  • İyi

Kullanılan: 39 18.8%
  • Orta

Kullanılan: 4 1.9%
  • Kötü

Kullanılan: 1 0.5%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 4 1.9%

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet Gifters Smile Ordusu anlamına geliyor mantıken. Kid'i yolluyor galiba ibret alsınlar diye :D
Bu herifi nasıl yenecekler gerçekten merak ediyorum.
Smile ordusu tırt çıktı. :/ Minkler alır rahat hepsini bunların. :/
Kid iyileşirse üçlü olarak alırlar.

Bak bildiğin mangaka gene göz kırpmış bizim üçlüye.
Law ve Luffy'ye söyleniyor. Sonra da lafı Kid'e getiriyor. Law&Luffy&Kid vs Kaido. Onaylı artık yahu. :D

Yonkou' nün ağırlıgi diyordunuz. Alın size ağırlik. Burasi Yeni Dünya.:) İyi racon kesmiş Kaido. Bizimkiler direk biletini keser.

''Karşınızda Luffy'nin sipesyali... Benim random körim.''
Pekoms: Biz bunu hak edecek ne yaptık?

Sanji'nin önemine dikkat çekmek için kötü yemek yapan, adam gibi adam, büyük kaptan Luffy :)

Yine mi Jack ya kurtulamadık şu lanet heriften bir türlü artık çok temiz 1 sayı dayağı hak etti.

Odanın göstermediği bir zaman atlaması mı var nedir analamadım :( 2 günde devrimciler gitmiş, BB ve Cp0 adaya gelmiş birde kapışmışlar. Şunlardan 2 arc çıkar lan :D

Brook kendince çıkarım yapmış ama gerçekten öyle mi acaba :( Ben hep Dragonla Sabonun arasında 1 - 2 kişi daha olduğunu düşünmüşütm. Neyse.

Luffynin Dragona tepkiside iyiydi :D

Kaido bildiğin içip içip milleti dövüyor lan. Ama hep üstü çıplak gezmiyormuş gömlekle falan atrz olmuş camış :D

Kaido, bizimkilere birde dolaylı olarak Kid'e diss atmış adeta :D Korsancılık oyunu falan ahahaha.

Hawkins napıyor la? Aklıma bu herifin kuklalarından birini çaktırmadan Kaido yapmış olması fikri geldi. Ölümsüz olur lan sayko.

Sanji bildiğimiz Sanji işte trip atıyor :/

E.oda hxh okuyor sanırım ondan özenmiş bu yazı ne böyle allasen.Gemi sahnelerini biraz uzatmış devamlı espri komiklik olmuyor.Sanji ve franky luffy yi güzel dövecek :a: Kaido için böyle adamlar lazım seriye.Sürekli bizi kurtar diyen ya da gel pampa olalım dışında oyun bitti genjler tarzı adamlar.Şeytan meyvelerinin açıklanma vakti geldi de geçiyor bile.Balık adam meyve yer tamam da hala boğulmama falan.Ayrıca BB>dragon :a:

Foruma sorularım;
1-Teach niye Baltigo'yu yıktı???
2-BB vs CP0. Kapıştıktan sonra ne oldu???

Garip işler var ben size söyleyeyim. Büyük bir sır var burada. Forum atlama bu detayı. Atlama!!!!!!!!

Odanın göstermediği bir zaman atlaması mı var nedir analamadım :( 2 günde devrimciler gitmiş, BB ve Cp0 adaya gelmiş birde kapışmışlar. Şunlardan 2 arc çıkar lan :D

Brook kendince çıkarım yapmış ama gerçekten öyle mi acaba :( Ben hep Dragonla Sabonun arasında 1 - 2 kişi daha olduğunu düşünmüşütm. Neyse.

Kaido bildiğin içip içip milleti dövüyor lan. Ama hep üstü çıplak gezmiyormuş gömlekle falan atrz olmuş camış :D

Kaido, bizimkilere birde dolaylı olarak Kid'e diss atmış adeta :D Korsancılık oyunu falan ahahaha.

Hawkins napıyor la? Aklıma bu herifin kuklalarından birini çaktırmadan Kaido yapmış olması fikri geldi. Ölümsüz olur lan sayko.

Sanji bildiğimiz Sanji işte trip atıyor :/
İki tarafın da kapışma sebepleri devrimcilerdeki silahlar ama baktılar yok.Teach her zaman ki gibi geri çekildi.Olay budur :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık