Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 822 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
En son kapak hikayesinde yataktaydı yanlış hatırlamıyorsam. Yanlış anlaşılma olabilir ama google'a "Reverie one piece" yazsanız sorun çözülecek.
Dediğinin çikmasi daha olasi fakat gördüğüm kadariyla Dunya konseyine ülkenin krallari katiliyor fakat Cobra`nin tahti biraktiği daha ğörülmedi anlamadiğim nokta o diğer krallar Vivi`yi kabul ederler mi bilemiyorum.

Dediğinin çikmasi daha olasi fakat gördüğüm kadariyla Dunya konseyine ülkenin krallari katiliyor fakat Cobra`nin tahti biraktiği daha ğörülmedi anlamadiğim nokta o siğer krallar Vivi`yi kabul ederler mi bilemiyorum.
Cobra'nın katılıp katılmadığı belli değil. Önceki toplatıya Vivi babasıyla birlikte yine gitmişti sorun yok. Ayrıca Cobra katılamasa ve yerine Vivi gitse kim ne diyebilir ki, varis Vivi.

Cobra'nın katılıp katılmadığı belli değil. Önceki toplatıya Vivi babasıyla birlikte yine gitmişti sorun yok. Ayrıca Cobra katılamasa ve yerine Vivi gitse kim ne diyebilir ki, varis Vivi.
Varis vivi fakat tahtta olmayan birinin konseye katilmasi onlar icin yanlis olur sanki ben sizi tanimiyorum seklinde anlaşilabilir.
Zoro`nun Wanoyu kontrol altima alacağim dediğidi doğru değildir umarim

Varis vivi fakat tahtta olmayan birinin konseye katilmasi onlar icin yanlis olur sanki ben sizi tanimiyorum seklinde anlaşilabilir.
Zoro`nun Wanoyu kontrol altima alacağim dediğidi doğru değildir umarim
Zoro konusuna çeviri geldiğinde bakarız. Tahtta olup olmaması önemli değil bence. Ülkesini kral adına temsil ediyor. Ülkenin kralı onay verdikten sonra diğerlere laf düşmemeli. Kaldı ki yanında işin ehli adamları da olur.

Al bakalım. @troysi55
Chopper, Sakura Krallığında öğrendiği tıbbi bilim ve Torino Krallığından öğrendiği ecza bilgisiyle Zunisha'yla ilgilenir.
Miyagi, Zunisha'ya 1000 yıldır nereye doğru yürüdüğünü öğrenmek ister.
Momonosuke bir süre Zou'da kalarak, Zunisha ile Kouzuki klanı üzerine konuşma yapma niyetinde.
Nami'nin yeni silahı ortaya çıkar.
Görünüşe göre Luffy, Zunisha'dan atlamış.
Vivi, Reverie'ye katılır.
Pekoms, kaplumbağa meyvesi yemiş ve kabuğu elmas kadar sertmiş.
Nami'nin yeni silahının adı "Sorcery Clima Tact" Pop Green(şu Usopp'un topları) ve Wetheria'daki aletlerle yapılmış. Yüzeyini Franky yapmış. Fazla bir güç uygulamadan esneyebiliyormuş. Raizou, Nami'nin bu kadar yıldırım düşürmesine şaşırmış.
Pekoms, bir sebepten ötürü Pedro'ya çok saygı duyuyor. Franky, Kaidou'yu yenmek üzere bir silah yapmayı planlıyor.
Zoro, Wano'daki tüm samurayları kontrol edeceğini söylüyor.(Burasının çeviri net değilmiş bakalım.)

Al bakalım. @troysi55
Chopper, Sakura Krallığında öğrendiği tıbbi bilim ve Torino Krallığından öğrendiği ecza bilgisiyle Zunisha'yla ilgilenir.
Miyagi, Zunisha'ya 1000 yıldır nereye doğru yürüdüğünü öğrenmek ister.
Momonosuke bir süre Zou'da kalarak, Zunisha ile Kouzuki klanı üzerine konuşma yapma niyetinde.
Nami'nin yeni silahı ortaya çıkar.
Görünüşe göre Luffy, Zunisha'dan atlamış.
Vivi, Reverie'ye katılır.
Pekoms, kaplumbağa meyvesi yemiş ve kabuğu elmas kadar sertmiş.
Nami'nin yeni silahının adı "Sorcery Clima Tact" Pop Green(şu Usopp'un topları) ve Wetheria'daki aletlerle yapılmış. Yüzeyini Franky yapmış. Fazla bir güç uygulamadan esneyebiliyormuş. Raizou, Nami'nin bu kadar yıldırım düşürmesine şaşırmış.
Pekoms, bir sebepten ötürü Pedro'ya çok saygı duyuyor. Franky, Kaidou'yu yenmek üzere bir silah yapmayı planlıyor.
Zoro, Wano'daki tüm samurayları kontrol edeceğini söylüyor.(Burasının çeviri net değilmiş bakalım.)
Teşekkurler :)
Geç kaldin ama yine de saol üstünden geçmiş oldum :)
Pekomsun kaplumbağa meyvesi yedigini zaten biliyorduk niye açikladi ki ?
Bizim Üçlü ittifakla halay çekiyordur. :at:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık