Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 822: Filden İniş

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hazırlık ve başlangıç bölümü normal.Nami git gide sanjiye benziyor :D Orta derdim de son sayfada diğer gereksiz kız kurusunu gösterdi bu yüzden kötü diyorum :of:

O
Kimse dememiş sanırım Yonkou Bigmom düğün veriyor, dünya liderleri katılacak diye.
Vivi'nin ki gibi krallıklarında o düğüne katılacağı kanısındayım.

Kame-Kame no mi ve uzayan sopa (nyoibou) Dragon Ball'a güzel gönderme :D
Odanıb araklama yapmadıgı anime manga efsane vs.. Şey kalmadı artık.
Neyse benim fikrim bazı arkadaşlarda demiş dragona katılmıştır vivi muhtemelen oda devrimciler toplantısına gidiyordur. Babasıda krallık toplantısına gidiyordur bence.
Neyse sonuç olarak Dragonun toplantı vaktinin wb nin toplantı vaktine denk gelmesi dragonun orayi basmak degilde orda show yapmak ve dunyaya devrimcileri gostermek ve dünya hukumetinin gerçek yüzünü gostermek için draginun kendini feda edecegini düşündürüyor.

Naminin Clima tack'ti Vergo'nun Demon Bambu'ya benzettim :)

Bu arada Jack'e herkes öldü diyor da belli değil ki ne bu kesinlik ? :)

Naminin Clima tack'ti Vergo'nun Demon Bambu'ya benzettim :)

Bu arada Jack'e herkes öldü diyor da belli değil ki ne bu kesinlik ? :)
Kim öldü de Jack ölecek? Çıkar 10-20 bölüm sonra ortaya.
#kötüoyverenlerbanlansın
Geçen bölüm dikkat ettiyseniz kapakta Carrot Sanji'yi kurtarma tayfasıyla çizilmişti.Bu bölüm ise gözükmüyor hiç.Galiba Luffy'nin yemek çantasının içinde.
Diğer çizilen karakterler de gelmiyor ama. Ha bence de gelme ihtimali yüksek ama diğer çizdikleri gelmiyor. :/

Büyük ihtimal Vivi ve Cobra Dragon'dan davet aldı ve Devrimci Ordusunun Reverie'sine katılıyor ya da iki tarafta aynı anda toplantı yapıyor.

Usopp biraz kıymetini bilse yeteneklerinin, Batman gibi adam ama işte... :/

Bu seferki Reverie baya eğlenceli olacak gibi. Bu toplantıya çok gönderme yapıldı, kesin acayip şeyler olacak.
Cobra reyize bir şey olmamış iyi. Ama Reverie'ye gittiklerine dair bir ibare geçmiyor. Pek sanmıyorum ama Dragon'un çağrısına da gidiyor olabilirler veya düğüne çağrıldılar.
Öyle veya böyle, Oda ufak ufak tüm okları Yeni Dünya'ya çeviriyor. Son arka doğru her şeyi bir araya getirecek ve toptan bağlayacak gibi her şeyi.

karolla

Power up alanlar:

Usopp - gözlem haki açtı
Nami - silahını değiştirdi
Luffy - G4

Diğerlerinden daha bir şey görmedik.

Bu bölüm dikkatimi çeken bir şey oldu. Chopper normalde her tür hayvanla konuşabiliyor, ancak ne hikmetse filin sesini hiç duymadı, hatta fille konuşmaya da çalışmadı. Bence bu fil, hayvan olmayabilir.

Büyük ihtimal Vivi ve Cobra Dragon'dan davet aldı ve Devrimci Ordusunun Reverie'sine katılıyor ya da iki tarafta aynı anda toplantı yapıyor.
Ya Reverie
Ya Düğün
Ya da devrimci komutanlarının çağrısı. Başka bir seçenek yok gibi.
Teker teker ele alırsak.

Reverie mantıklı. Yani olabilir. Sanki biraz erken gibi ama bilemedim.
Düğün. Ne bileyim bir Yonkou'nun düğününe dünya hükümetine bağlı bir krallığın katılması? Pek mantıklı değil sanki. Dünya hükümeti ve Denizciler tarafından hedef olursun.
Devrimci çağrısı. Mantıklı da ne bileyim Teach'in geleceği bir yere Vivi'yi göndermek çok acımasız sanki. Eğer Vivi giderse Dragon'a bir şey olmaz. Çünkü BB kötü biri olduğu için ona da zarar verebilir.

Gene aynı şekilde dünya hükümetine bağlı bir krallığın direkt Devrimci karargahına gitmesi de pek mantıklı değil sanki. :/

Özet: Reverie olması lazım. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık