Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 822: Filden İniş

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
823 spoilerını ararken bir yazı gördüm Ryokugyu(Yeni amiral) Sanji'nin düğününde nezareti sağlayacakmış.
Doğru olmamasını umuyorum eğer doğruysa Vinsmoke gerçekten efsane.
Fake bu da var.Spoilerı yarın verirler.

but if true, title is "Piece of cake" and we see:
- preparation of Reverie, we learn 13 countries have changed of government due to a coup d'état...
- Nami is showing off some nice moves with her new weapon
- sanji on wholecake island, he talks shit to BM coz she is eating raw candies? she gets angry but remembers he is a cook so asks him "can u cook something more delicious?" "sure"...

- preparation of Reverie, we learn 13 countries have changed of government due to a coup d'état...
- sanji on wholecake island, he talks shit to BM coz she is eating raw candies? she gets angry but remembers he is a cook so asks him "can u cook something more delicious?" "sure"...
Sonuncusunun fake olduğu bariz gibi ama ikinci doğrudur umarım. :D

Fazla zorlama olur gibime geldi. Spoiler ne zaman çıkıyor?
Gerçekleşmesi zor. Bir amiral bu kadar düşmez heralde.

%99 fake ama insan da hevesleniyor işte :)

[İchTE="troysi55, post: 518971, member: 1432"]Fujiye Yonkou bile diz çöktüremez bakma adam Denizcilerin şerefini kurtardı.
Ben yeni Amirali görmek istiyorum Sanji'nin abisi çıksa çok güzel olur. :) Fazla mı uçtum ne ? :D[/QUOTE]

İchi
Niji
Sanji

:fool:

[İchTE="troysi55, post: 518971, member: 1432"]Fujiye Yonkou bile diz çöktüremez bakma adam Denizcilerin şerefini kurtardı.
Ben yeni Amirali görmek istiyorum Sanji'nin abisi çıksa çok güzel olur. :) Fazla mı uçtum ne ? :D
İchi
Niji
Sanji

:fool:[/QUOTE]

Böyle bir teori vardı youtube de izlemiştim :)
Sanji 3. evlat ve 2 tane abisi var diyorlardı isimler de dediğin isimle sanırım sende izlemişsin. Buraya da atmıştım ama :)

Aklımda deli sorular Oda Trollemek için mi yazdı."Dünya harekete geçiyor."Neler oluyor acaba bu Vivi babası o dügüne katılmasın :hoo::hoo:
Riverie mi nedir olduğu için yazmıştır.
Malum 20 kadar kral toplanıp dünyanın durumunu tartışıyorlar [ öyle bir şey ]
Doğal öyle bir başlık :D

BB daha zeki bir adam. Adamın WB'nin meyvesini almak için yaptığı plana bak.

1 - Karanlık meyvesini elde etmek için WB'ye katıldı ve gücünü gizledi. Bu sayede tanınan bir korsan olmayıp, başına ödül bile konmadı. Elini kolunu sallayarak dolaştı.

2 - Karanlık meyvesini bulunca adamını öldürüp meyveyi yiyip tüydü.

3 - Peşine takılan acei indirdi.

4 - Ace'i indirdi ve öldürüp meyvesini almak yerine, onu kullanıp WB'yi marineye çekmeyi başardı. Eğer ace'i öldürseydi WB donanmaya saldırmaz ve BB'nin peşinden giderdi. Bunu bildiği için idamı donanmaya bıraktı.

5 - Ace'i kurtarmaya geleceklerini bildiğinden, donanma shichileri çağıracaktı. Ace'i kullanıp shichi olmayı da başardı.

6 - Shichi ünvanı sayesinde çok rahat bir şekilde hapishaneye girdi ve istediği tayfayı topladı.

7 - WB'nin meyvesini almak için son ana kadar bekledi ve gelip öldürüp aldı.

Adam her şeyi en baştan planlamış.

Şuana kadar seride gösterilen en büyük planı yapmış kişi.
İyi güzelde BB plan flan yaptığı yok bak hatırlıyorum ACE yerine ödül olarak Luffy'nin peşine düşyorlardı ve ACE'in Roger'in oğlu olduğunu öğrenince Turnayı gözünden vurduk bu kadarını planlamamıştık felan diyorlar :D
Plan değil adam Ballı anası Bal kovanına çok bakmış :ehe:

Ek olarak Düğünü Marine basar teorim halen geçerli :cool:
Siz Kardeşsiniz felan olayları olursa şaşmam :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık