Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 818: Balinanın İçinde

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    236
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda Roger ın tayfasını başta muhteşem gösterdi gittikçe o görüntülerini bozuyor.Oden Ace bunlar ölürken sadece izlemişler.Hasır şapka tayfası luff nin oğlu öldürülmeye çalışılsa dünyayı yıkar

Roronoa Zoro

Oda Roger ın tayfasını başta muhteşem gösterdi gittikçe o görüntülerini bozuyor.Oden Ace bunlar ölürken sadece izlemişler.Hasır şapka tayfası luff nin oğlu öldürülmeye çalışılsa dünyayı yıkar
Ben 2009'dan beri bu Roger tayfasının topunun toprağının gavat olduğunu söylüyorum. Çarmıha asmadıkları kaldı beni.
Edit: Ulan Luffy'nin oğlunu falan idam edecekler, bakın Zoro'yu Sanji'yi geçtim, o korkak dediğiniz Usopp kafalarını dostlarına verir.

karolla

Öyle düşünmemek lazım. Shanks biraz daha erken gelse de hiç bir şey değişmezdi. Zira ace kendi bildiğini okuyor. Ayrıca Shanks Ace'in BB'nin peşinden gitmemesini WB'den istedi. Ama WB seni bağlamaza getirdi. Shanks'i es geçelim.

Rayleigh. Ace'i kurtarmak için gitmedi. Belki de Shanks'in gideceğinden haberdardı o yüzden gitmedi. Belki de Ace'in karakterini biliyordu. Bu konuda Rayleigh bence dediğin gibi eleştirilebilir. Peki varsayalım ki gitti. Rayleigh artık yaşlanmış bir kılıç ustası olarak ne kadar etkili olabilirdi?

Crocos zaten çok uzakta balina ile uğraşıyor.

Oden, belki de o sırada ülkesindeki shogunluk tehlikesi ile uğraşıyordu. Yani Ace'i kurtarmak için ülkesine sırt mı çevirseydi? Ben de oden'in yerinde olsam gitmezdim. Kendi klanım ailem var. Adadan ayrılmam demek onların tehlikeye girmesi demek.

Rogerın gemicisi zaten idam edildi yanlış hatırlamıyorsam.

Buggy zaten savaştaydı ancak luffy ve jinbeiyi kurtarabildi.

Scopper nerede ne yapıyor bilmiyoruz. Belki de odenin lakabı scopperdır. Belki de farklı biridir ve kendine ait başka dertleri olabilir. Sakatlanmış güçten düşmüş giderse yardım yerine problem olabileceğini düşünmüş olabilir.

Diğerler üyeler de gene aynı.

Rayleigh dışında bence niye gitmedi diyebileceğimiz kimse yok.

Mesbir

Akainu açıklayana kadar, çok az kişi Ace' in Roger' ın oğlu olduğunu biliyordu. Muhtemelen tayfadan kimse Roger' ın bir çocuğu olduğundan haberi yoktu. Bunun sadece Roger ve Garp arasında bir sır olduğunu düşünüyorum. Yoksa Roger oğlunu Garp' a değil de Rayleigh' e emanet ederdi.

Roger'ın oğlu olduğunu bilseler bile niye gitsinler. Zaten Wb gitmiş MF'a, biz de geldik ehe mi diyecekler. Kendi tayfası gidip alsın alacaksa. Belki gitselerdi güç dengesi biraz daha iyi yansıtılırdı. Bunlar amiralleri falan tutarken tümenler de koramiraller ile oyalanırdı. Fakat gitselerdi onlara rağmen Ace ve Wb ölecekti. Sonra bunlar nasıl adama dönecekti iş.

Roger'ın oğlu olduğunu bilseler bile niye gitsinler. Zaten Wb gitmiş MF'a, biz de geldik ehe mi diyecekler. Kendi tayfası gidip alsın alacaksa. Belki gitselerdi güç dengesi biraz daha iyi yansıtılırdı. Bunlar amiralleri falan tutarken tümenler de koramiraller ile oyalanırdı. Fakat gitselerdi onlara rağmen Ace ve Wb ölecekti. Sonra bunlar nasıl adama dönecekti iş.
Dediğin gibi Ace ve WB zaten ölecekti. Tüm dostları ve tüm korsanlar toplansa da ölecekti. Mangaka kurguyu yapmış işte.
KK tayfası Ace'i bilmiyor. Shanks'a da WB izin vermiyor.

Oden'in öldüğünü bilmiyorlardır. Bulur bir şey mangaka.
Sabo ve Dragon'a da sövdünüz. Mangaka bir şekilde ayarladı durumu. Sabo hafıza kaybı yaşamış. Dragon'da gizli kalmayı tercih ediyor. Halkı oğluna tercih ediyor işte.

Adamların haberi yok ve engelleri var. Eleştirmek doğru değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık