Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 818: Balinanın İçinde

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    236
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karolla

Yahu taşı bildiğin keskiyle yontmuşlar. Belki de bu taşlar bir şeytan meyvesi yapımıdır ve bu meyve kullanıcı istemediği sürece yok edilemez. Kullanıcı da ölümsüzdür tıpkı dofun kız gibi? Taşları bu meyve kullanıcısı yapmıştır, milletin üzerine yazı yazmasını sağlamıştır. Zaten kimse imha edemez diye de salmış ortalığa. Kendisi de güvenli bir yerde görevi bitene kadar yaşıyordur diye bir düşüncem var. Başka da mantıklı bir açıklama getiremiyorum. Keski ile üzerine yazı yazılabilen bir şeyin yok edilememesi saçmalık. Yok edilemediği nerede geçmişti?

Yami

Taşlarin kairoseki gibi bir islenme teknigi vardir. Bu yuzden de yok edemiyorlardir=> . O yuzden de nesilden nesile aktarilan bir tekniktir. Belki kiymetli maden bu oldugu icin skypea gibi yerlerde altinin degeri yoktur.
Normal adam o poneglyphi tasikas diyerek Kaidonun taşıdığını ima ettiler gibi geldi bana. Acaba Shanks kitabe vererek mi durdurdu Wb'ye dalmasini?
Buradan ben sunu anladim. Wb ile shanks , kaidonun gozunde bir hic :gamyon:

1. Bu taşlar madem yok edilemiyor, bunların üzerine yazı nasıl yazılıyor? Bu kitabeler elmastan da mı sert? Yok edilemediğine göre en sert malzeme bu mu one piecede? Sertse üzerine yazıyı nasıl yazdılar. Önce bunu açıkla odaaaa.
Abi kaynar suya koyup 3 saat pişiriyorlar yazıları tomates suyu ile yazıyorlar tamam mı :D
Ne beliyorsunuz adamdan anlamadım ben :ehe:

Togrul

Oda nin son zamanlarda yazdigi en iyi bolumdu. Cok kotu oyu veren arkadasi merak ettim.

Vay Lord Oden esaslı adam ellam. Üstelik eğer bunlara anlattıysa olan biteni bizim tayfaya sağlam bilgiler verirler ve galiba gidecek yerleri de olmadığına göre bunlar artık tayfada.

Yahu taşı bildiğin keskiyle yontmuşlar. Belki de bu taşlar bir şeytan meyvesi yapımıdır ve bu meyve kullanıcı istemediği sürece yok edilemez. Kullanıcı da ölümsüzdür tıpkı dofun kız gibi? Taşları bu meyve kullanıcısı yapmıştır, milletin üzerine yazı yazmasını sağlamıştır. Zaten kimse imha edemez diye de salmış ortalığa. Kendisi de güvenli bir yerde görevi bitene kadar yaşıyordur diye bir düşüncem var. Başka da mantıklı bir açıklama getiremiyorum. Keski ile üzerine yazı yazılabilen bir şeyin yok edilememesi saçmalık. Yok edilemediği nerede geçmişti?
Oradaki temsili gösterim. Adam koca bir bölümü poneglyph nasıl yapılıra ayırsa ve keskiyle yontuyorlar diye gösterse anlarım. Ama bir panelde bunu gösterebileceği en iyi yol bu. Ayrıntılı anlatamaz orada konusu o değil çünkü.

Wano'nun şu son yıllara kadar özgür olması büyük ihtimal Oden yüzünden ama güçten düşen Oden'i kaido yahni yapmış :flaugh:
Oden acaba Roger'ın kaçıncı adamı? Scopper Gaban'a 3. adam dersek ve bizim tayfaya falan uygularsak ne bileyim sanki Roger'ın Brook'u falan mı? O zaman durdurması zaten zirve gücünde bile imkansız.
Tayfanın 4. adamı olsa zirve haliyle bile durduramaz Kaido'yu. 3. adamı bile olsa durduramaz. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık