Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 813: Çay Partisi Davetiyesi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    165
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Brook Vinsmoke ailesini biliyor ve duyunca da şaşırıyor, eccik de tırsıyor sanki. Amanın. :D

Sabah bahsettiğim 4 deniz arası geçişten söz edilmiş. O geçişler gösterilecek galiba.

Sanji reyiz tam da beklediğim gibi, beni evlendiremezler minvalinde konuşuyor. Adam ya.

Vito reyiz! Sanji'nin kulağına kesil ailesiyle ilgili bir şey söyledi. O konuştuktan sonra Sanji artisliği bırakıp not yazdı. Bu eleman Vinsmoke ailesinin consigliere'si çıkarsa şaşmam. Ve Sanji de dediğim gibi geçmişini gayet iyi biliyor. Ve hesapları kapatmaya gidiyor, hep dediğim gibi.
Çok karizma sahneleri var. 2016'da tonla Sanji avatarı çıkacak bize. :utan:

ek: NEKO-SAMA! Hayranım bu adama ya.

Sanji Ceaserı sevdi galiba. Yanında götürdüğüne göre yapmak istediği birşeyler var.

Bu bölümle birlikte One Piece'ten iyice sıkılmaya başladım yada bu aralar böyle hissediyorum. Hani yeni başlayan Türk dizileri vardır ya, ilk başta fena halde sarar, sonrasında kabak tadı vermeye başlar. One Piece'in zaman atlamasından sonraki durumu da böyle. İlk başta keyif verdi, sonra kabak tadı aldık. Sonra Dressrosa sıktı, aha dedim G4 olayı kurtardı derken şimdi de Sanji gitti. Ve de olayların en fazla kızıştığı zamanda gitti. Seri bir türlü aynı randımanda gitmedi arkadaş. Ya sıkıyor, ya sarıyor.

Ayrıca bunları yazmama rağmen şöyle bir şeyin hayali hoşuma gitmiyor da değil; Sanji ailesini görmeye giderken Polat Alemdar gibi yürüyerek etrafında korumalarla gitmesi ne de güzel olurdu. :D

Haci Capone'u kendi taktigiyle vurmaya çalıştı. Bu açıdan güzel.

Öte yandan elbette patakute dalmasi daha iyi ama mangaka adamı saklıyor. Ve aynı mangaka Capone'u orada harcamak istemiyor gibi geldi bana. Yani yeri var. Şu ana kadar durum iyi çünkü dayak yemedi adam. Normalde kolayca ezerdi ama emek istemiyor pek bu sefer Sanji'yi ya da bana öyle geldi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık