Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 797: Rebecca

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    147
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
şimdi rebecca güçsüz o olmaz hancock luffynin ilgisini çekmiyor ki nami gayet çekiyr para karşılıgı gögüslerini açtıgı bölümde luffy ağzı açık bakıyordu. nami luffy olur :D
O olay şöyle açıklandı. Diğerleri tepki verirken Luffy onları taklit etmiş. Yoksa Hancock'a tepki vermedi bu çocuk. Birde şöyle düşünün Luffy, Rebecca dan daha iyisini hak etmiyor.
Rebecca'yı küçük görmeyin 16 yaşında kim hakî kullanıyordu. Bu büyük ihtimal daha önceden de kullanıyordu. 12 yaşındaki Rebecca, tayfadaki herkesi alırdı.

kör topal

O olay şöyle açıklandı. Diğerleri tepki verirken Luffy onları taklit etmiş. Yoksa Hancock'a tepki vermedi bu çocuk. Birde şöyle düşünün Luffy, Rebecca dan daha iyisini hak etmiyor.
Rebecca'yı küçük görmeyin 16 yaşında kim hakî kullanıyordu. Bu büyük ihtimal daha önceden de kullanıyordu. 12 yaşındaki Rebecca, tayfadaki herkesi alırdı.
ooo ağır rebecca fanı görüyorum :D :D 12 yaşındaki rebecca tayfadaki herkesi alırdı he? :D sdafdsafsad sanjiyi alırsa dua etsin bence :D nerde haki kullandığı yazıyormu veya bir kanıtın varmı?

ooo ağır rebecca fanı görüyorum :D :D 12 yaşındaki rebecca tayfadaki herkesi alırdı he? :D sdafdsafsad sanjiyi alırsa dua etsin bence :D nerde haki kullandığı yazıyormu veya bir kanıtın varmı?
Yanlış anlaşıldım sanırım, tayfanın da 12 yaşındaki hallerini kast ettim. Kyros bu kıza 10 senede ne öğretti. K. Hakî kesin var bir kere. B. Hakî olmadan da olmaz, dokunamayacağı kişiler için mecbur öğrenmiştir. Dofy indirmeyi düşünen birisi sonuçta. Arenada kaç kere savaşmış. Cavendish' i bir hayal edin, macerasına yeni başlamış Luffy veya Zoro'yu ne yapardı. Köyünden yeni ayrılan Luffy, Rebecca karşısında şansı var mı?

Ben Dofy fanıyım, onun dışında gerçekleri söylerim.:/

kör topal

Yanlış anlaşıldım sanırım, tayfanın da 12 yaşındaki hallerini kast ettim. Kyros bu kıza 10 senede ne öğretti. K. Hakî kesin var bir kere. B. Hakî olmadan da olmaz, dokunamayacağı kişiler için mecbur öğrenmiştir. Dofy indirmeyi düşünen birisi sonuçta. Arenada kaç kere savaşmış. Cavendish' i bir hayal edin, macerasına yeni başlamış Luffy veya Zoro'yu ne yapardı. Köyünden yeni ayrılan Luffy, Rebecca karşısında şansı var mı?

Ben Dofy fanıyım, onun dışında gerçekleri söylerim.:/
ben senin bu kesin vardırda şu kesin olurdaları sormuyorum. Varmı yokmu? kanıtın varsa onuda yaz ben şahsen görmedim ve güçsüz bir kız yoktur hakisi felan bence.

Gayet güzel bölümdü Rebecca'nın hikayesi çok güzel işlendi ve büyük ihtimal son buldu. One Piece bu geniş yan karakter kadrosu ve onların bu hikayeleriyle güzel bence. Her bölüm birileri vs atsa pek anlamı kalmazdı o vs lerin de çünkü arka planlarında hikayeler onları destekliyor.
Askerlerin bayılması kral haki değilmiş, ne olduğunu merak ettim şimdi..

@gyjbsch b.haki olmadan da olmaz diyerek haki öğreniliyorsa ohoo :D

Bu Fuji ne ayak ya. Luffy'lerin kaçışına neden yardım ediyor, askerleri neden bayılttı acaba :S

Arcın yarısında rebeccayı gösterdi. Şu adalarda gereksiz ağlak prensesler olmasa oda ne çizecek merak ediyorum doğrusu. Rebecca'nın tayfaya gelmemesi iyi oldu. Viola gelmiyor o kötü oldu, sanji reyize upgrade verirdi. Kaldı Bellamy o da gelmezse çok daha iyi olur.

Ayrıca bence bu arcın en iyi bölümü tartışmasız kaido'nun gösterildiği bölüm oldu:D

kör topal

Arcın yarısında rebeccayı gösterdi. Şu adalarda gereksiz ağlak prensesler olmasa oda ne çizecek merak ediyorum doğrusu. Rebecca'nın tayfaya gelmemesi iyi oldu. Viola gelmiyor o kötü oldu, sanji reyize upgrade verirdi. Kaldı Bellamy o da gelmezse çok daha iyi olur.

Ayrıca bence bu arcın en iyi bölümü tartışmasız kaido'nun gösterildiği bölüm oldu:D
bencede en iyi bölüm kaido oldu :D :D adam çok iyi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık