Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 797: Rebecca

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    147
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cedric

Evet hep böyle pozitif ol.Mutluluğun formülünü bulmak üzeresin.
İzindeyiz Marco Paşa. :D Kral seriyi seviyoruz iyi hoşta bu Vivi, ağlakhoşi şimdi Rebecca nereye kadar. Zaten insanı bayan bunaltan karekterler iyice çekilmez oluyor. Umarım bu arc son olur ya ağlak sümüklü birini görmeyiz. Aklıma geliyor da . :of:

JamesLogan

İzindeyiz Marco Paşa. :D Kral seriyi seviyoruz iyi hoşta bu Vivi, ağlakhoşi şimdi Rebecca nereye kadar. Zaten insanı bayan bunaltan karekterler iyice çekilmez oluyor. Umarım bu arc son olur ya ağlak sümüklü birini görmeyiz. Aklıma geliyor da . :of:
One Piece'in vazgeçilmez konusu o canım olur mu öyle şey tabiki olacak :(

Bence birkaç sahne ile anlatabileceği olayı bi bölüme yayması kötü olmuş.Ama bu demek değildir ki sonraki bölümler boş gelecek.Bazen ilk sayfalar ile sonları tutmuyor.Mesela ilk sayfa spoiler'ıydı sanırsam bi bölümün.Fuji ve maynard vardı.Herkes kötü bekliyordu ama o bölümde Kaido ve uzun bi aradan sonra Sanjiler gözüktü :D .Örnektende anlaşılacağı gibi aynı bölümün sayfaları bile tutmuyorken bi bölüm kötü diye sonraki de niye kötü olsun?

Bi sıkıntın olursa da çekinme Derdini Marco Paşaya anlat.

Ulan oda biraz daha abansa benim teori tutacakmış ha Dressrosa 2016'ya kadar bitmez dediydim [ makul olasılık yaz gibi belki biter dediydim ] neredeyse tutuyordu :p

Gelecek bölüm şu adadan giderler umarım diyecem ama yok daha Law ve Sengoku - CP0 var Fuji var.
Var anam var. :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık