Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 796: Asker-san'ın Kararı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    161
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her arc sonu bir adamı yenip eğlence düzenleyip kafa çekiyorlardı. Robin bir yere gidip o eski tarihi taşları okuyordu .Bu arcda en ilginç ayrıntı olan Doff nın Kutsal Dana ları tehtit ettiği kutsal sır var ada da ama bizimkiler o kutsal sırrı bilmeden gidiyor bunda bir acayiplik var. Robin kutsal sırrı öğrenmeden gitmez diye düşünüyorum ya da bu gösterilmeyen 3 gün içinde Robin gitti bu sıırı okudu yoksa Oda san böyle bir sonla bitirmez.Birde Sabo cp 0 geri döndü diyordu 3 gün geçti bunlar dönmedimi yoksa bunlar gizlice doff nın bahsettiği sırrı çalmaya mı gitti. Bana göre bu kutsal sır sebebiyle bizimkiler cp 0 la savaşacaklar Sengoku bu sırrı öğreneecek ve Devrimci olacak.

Rebeccaaaaa :utan::utan:

Luffy Rebecca'cım ile vedalaşmaya gidiyor sanırım.
Bir an keşke otursalar da Tsuru ve Sengoku ile adam akıllı konuşsalar dedim ama bu olmayacak gibi. Belki bir şeyler açıklanır diye düşünmüştüm. :(
Barto reyiz tayfaya gelmeli. Bellamy'yi nasıl istersiniz abi tayfaya Barto varken?
Bellamy gelirse hiç hoş olmaz. Bellamy'ye kadar tayfaya gelecek yüzlerce adam var! Bellamy Law'ın peşine takılsın istemiyorum.

Vee Luffy'ler kaçtıktan sonra bence kesinlikle
CP0 vs Fuji,Sengoku,Tsuru :)
Dof için kapışacaklar. :/

Şu geçiş bölümlerini beklemekte insana koyuyor, Luffy vs fujitora sürtüşmesini gelde 1 hafta bekle şimdi :/ onun haricinde bölüm sıradan , olması gerekenlerin olduğu bir bölüm. Luffy fujitora vs sinde Üstünlük kurduğu taktirde ödülü hem Dof'u yendi diye hem fujitora ya engel olduğu gerekçeleriyle bayağı artacak gibi.

Falkir

Her arc sonu bir adamı yenip eğlence düzenleyip kafa çekiyorlardı. Robin bir yere gidip o eski tarihi taşları okuyordu .Bu arcda en ilginç ayrıntı olan Doff nın Kutsal Dana ları tehtit ettiği kutsal sır var ada da ama bizimkiler o kutsal sırrı bilmeden gidiyor bunda bir acayiplik var. Robin kutsal sırrı öğrenmeden gitmez diye düşünüyorum ya da bu gösterilmeyen 3 gün içinde Robin gitti bu sıırı okudu yoksa Oda san böyle bir sonla bitirmez.Birde Sabo cp 0 geri döndü diyordu 3 gün geçti bunlar dönmedimi yoksa bunlar gizlice doff nın bahsettiği sırrı çalmaya mı gitti. Bana göre bu kutsal sır sebebiyle bizimkiler cp 0 la savaşacaklar Sengoku bu sırrı öğreneecek ve Devrimci olacak.
Dof un bildiği sır adada değil tenruyubitoların yaşadıkları yerde yani adada sır felan yok :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık