Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 795: Intihar

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    255
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kaido luffynin kopyası.bende yonkouların dofu bu çıkar dedim ama neyse.wb ye dalmasında ki neden de belli oldu,kendine rakip bir onu görmüş vs den bir ondan zevk almş ki hala wbnin adı zikrediyor

Geçen bölüme yazmıştım Vahiy geldi sanji gözükecek diye kaç sene geçti sonunda....
Kaido adam efsane olacak belli önceki bölümlerde bir söylem geçmişti bluneo/mingo -lucci/kaido diye hakikatende bu şekilde..
Dressrosa arc kaido arc ın başlangıç Noktası oldu..
Kimse mingo indi diye parti beklemesin parti yapılmasına daha en az 3 sene var...

Öyle bir şeyin olma ihtimali yok bana göre. Luffy'de yanık olduğu belli olsun diye yara yeri koyulaştırılmış. Kaido'nun ki bariz kesici alet ya da türevi bir şey ile yapılmış gibi. Velevki senin dediğin oldu diyelim. Şu gördüğümüz adam Akainu'ya Beyazsakal'ın tabiriyle git pasta mumu yak falan der heralde.
Ben yara tarzı olarak aynı görüyorum.Üstelik Beyazsakal en güclü karakterdi ve bunları söylemesine rağmen onu en çok zorlayan kişi oldu.Karasakal Beyazsakalın meyvesini aldıktan sonra bile tayfasıyla Akainu'dan can haliyle kaçtı... Ve bana göre -ki birçok kisinin suan buna itirazı yoktur- şu anda gördügümüz kadarıyla en güclü denizci Akainu.
Üstelik Marineforddan önce Shanks ile Kaidonun dövüstügü söylendi.Shanks hemen onu geçtiğine göre Shanks'tan zayıf oldugunu kabul edebiliriz.
Tüm bunlara dayanarak yarası Akainu tarafından yapılmışsa süpriz olmaz...

Gerçekten Kaido'yu gördük değil mi? Sonra troll çıkmasın. Bu oda belli oldu artık kesin Sanji düşmanı. Sanji'yi konuşmayalım diye Kaido'yu gösterdi.

Roronoa Zoro

Ben yara tarzı olarak aynı görüyorum.Üstelik Beyazsakal en güclü karakterdi ve bunları söylemesine rağmen onu en çok zorlayan kişi oldu.Karasakal Beyazsakalın meyvesini aldıktan sonra bile tayfasıyla Akainu'dan can haliyle kaçtı... Ve bana göre -ki birçok kisinin suan buna itirazı yoktur- şu anda gördügümüz kadarıyla en güclü denizci Akainu.
Üstelik Marineforddan önce Shanks ile Kaidonun dövüstügü söylendi.Shanks hemen onu geçtiğine göre Shanks'tan zayıf oldugunu kabul edebiliriz.
Tüm bunlara dayanarak yarası Akainu tarafından yapılmışsa süpriz olmaz...
Bariz bir şekilde Kaido savaştaki Wbear'dan güçlü. Shanks Kaido ile savaşıp geçmedi, en iyi ihtimalle ikna edip geçti.

Canavarlar krali denince itici igrenc bisey bekliyordum ben hep. Adam hem heybetli hemde sirin :) guc dengesi mevzu icin shichi makamini bosuna kurmuslar mihawk disinda hepsi fis. yonkoulari terazide dengeye getirebilecek bir guc yok onu da gormus olduk. Sanjiye merhaba diyin ciliz bir giris yapti :)

Bariz bir şekilde Kaido savaştaki Wbear'dan güçlü. Shanks Kaido ile savaşıp geçmedi, en iyi ihtimalle ikna edip geçti.
Bunu neye dayanarak söylüyorsun ? Şuan ordaki 3 kaptanı öldürse bile bu Wb'den güçlü oldugu anlamına gelmez onu belirteyim de.Ki daha gücünü bile bilmeden sadece görünüşe göre konusmak tuhaf.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık