Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 794: Sabo'nun Macerası

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    176
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy boşuna böğürmüyordu demek ki "Bellamy o benim arkadaşım" hesabı, ula Oda yamaya yamaya en yalama adamı yamıyorsun ya şu tayfaya ne diyeyim
Barto başkan dururken hemde ya

bakalım cp0 ne kadar güçlü çıkacak, 3ü de dof ayarı çıkarsa şaşırmam.
Her biri Dof ayarında olursa aşırı güçlü olurlar ama Sabo bunlardan kaçtığına göre bir sıkıntı var bu adamlarda.

Cp0 bizimkilerin peşine düşerse Fujitora vs Cp0 cok hoş olur.Hükümete olan acısını bunlardan cıkartabilir.:D

Her biri Dof ayarında olursa aşırı güçlü olurlar ama Sabo bunlardan kaçtığına göre bir sıkıntı var bu adamlarda.

Cp0 bizimkilerin peşine düşerse Fujitora vs Cp0 cok hoş olur.Hükümete olan acısını bunlardan cıkartabilir.:D
benim şahsi fikrim bu yönde. adamların yetkisi akainudan bile fazla güçleride dof ayarı olması şaşırtmaz beni şahsen. bizimkiler zaten alıştı kaçmaya ,bunlarda vesile olacak bizimkilerin topuklaması için

benim şahsi fikrim bu yönde. adamların yetkisi akainudan bile fazla güçleride dof ayarı olması şaşırtmaz beni şahsen. bizimkiler zaten alıştı kaçmaya ,bunlarda vesile olacak bizimkilerin topuklaması için
Abi bence sadece Dofu Alıp gidecekler içimdeki ses böyle Diyo

Ne bartoymuş arkadaş nesini seviyosunuz şunun tamamen gereksiz karakter hareketleri çok can sıkıcı.Bellamy gelsin iyidir hiç olmazsa ciddi takılıyor saçma sapan hareketleri yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık