Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 793: Kaplan Ve Köpek

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    216
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçmişi hatırlayamadım. Sadece bir kişi oluyor böylece. Toplamda 3, bence fena değil.
Dediğim gibi o ikisini cüce krallığından olduğu için dressrosa krallığına katmadım. Violet haricinde başka meyveli olmaması bana göre bir nw ülkesi için çok şaşırtıcı oldu bir şeyler daha beklerdim. Her korsan tayfasında bile varken koca ülke ve orduda iyi özellikle bir iki sağlam meyve isterdim sanırım. Tabi belkide hepsini görmedik vardır bir şeyler.

Roronoa Zoro

Dediğim gibi o ikisini cüce krallığından olduğu için dressrosa krallığına katmadım. Violet haricinde başka meyveli olmaması bana göre bir nw ülkesi için çok şaşırtıcı oldu bir şeyler daha beklerdim. Her korsan tayfasında bile varken koca ülke ve orduda iyi özellikle bir iki sağlam meyve isterdim sanırım. Tabi belkide hepsini görmedik vardır bir şeyler.
Arabasta'da iki krallık korumasında vardı da ne oldu? Önemli olan meyve değil. Adamlarda Kyros varmış.
O değilde Krallığın 2 koruyucu hayvan figürünün meyve olarak 2 korumada bulunma olasılığı? Meyve nesillerdir bir şekilde aktarılıyor muydu acaba?

Arabasta'da iki krallık korumasında vardı da ne oldu? Önemli olan meyve değil. Adamlarda Kyros varmış.
O değilde Krallığın 2 koruyucu hayvan figürünün meyve olarak 2 korumada bulunma olasılığı? Meyve nesillerdir bir şekilde aktarılıyor muydu acaba?
Sağlam meyve diyorum işte. Ayrıca o iki gardiyandan biri çok iyi işler yaptı yinede Luffynin hayatını kurtarıp bombayı uzaklaştırdı daha ne olsun. Grandline haydi neyse de Nwde her krallıkta beklerdim işte sağlam bir şeyler. Sonuçta korsanlarla falan nasıl başedecekler başka Kyros gibi kaç adam çıkacakki?

Roronoa Zoro

Sağlam meyve diyorum işte. Ayrıca o iki gardiyandan biri çok iyi işler yaptı yinede Luffynin hayatını kurtarıp bombayı uzaklaştırdı daha ne olsun. Grandline haydi neyse de Nwde her krallıkta beklerdim işte sağlam bir şeyler. Sonuçta korsanlarla falan nasıl başedecekler başka Kyros gibi kaç adam çıkacakki?
Calgara gibi bir adam adayı nelerden korumuş. Kyros bir Calgara olmasa bile Dof kadar uç biri çıkmadığı sürece koruyabilirdi.

Roronoa Zoro

İşte Nwde de Dof gibi adamlar var onu diyorum.
Dof gibi kaç tane adam var? Kaç tane korsan gelip adayı ele geçirmeye çalışır? Kaç tane adam Dof gibi ince planlayıp Kralını kendi halkına kışkırtabilir? Dof gibi kaç tane adam 1 gecede Halkın adını orgazmla haykırdığı kral olabilir?

Dof gibi kaç tane adam var? Kaç tane korsan gelip adayı ele geçirmeye çalışır? Kaç tane adam Dof gibi ince planlayıp Kralını kendi halkına kışkırtabilir? Dof gibi kaç tane adam 1 gecede Halkın adını orgazmla haykırdığı kral olabilir?
10 sene içinde bütün nova tayfaları o düzeye gelir bence. Üstelik bunlar sadece bir senenin her sene bir iki nova çıksa yeter işte tehdit adına.

Roronoa Zoro

10 sene içinde bütün nova tayfaları o düzeye gelir bence. Üstelik bunlar sadece bir senenin her sene bir iki nova çıksa yeter işte tehdit adına.
Her sene nova çıkmıyor işte, Luffy'lerin jenerasyonundan 2 yıl sonrasında kadar 15 tane süpernova vardı. 11 taneyi biliyorsun diğerleri Teach, Caribou, Coribou, birde Bartelomeo. Tüm novalar o güç seviyesine gelse bile o zeka seviyesine gelemez ve bir krallığı bu şekilde ele geçirmedikten sonra, herkes susup eyvallah demez.
Ayrıca 10 sene One Piece evreninde çok uzun bir süre. O kadar uzun ki Luffy Goku seviyesine gelir 10 senede.

Herşey güç değil , Dofun yaptıklarını yapacak adam sayısı azdır , adamın her yerde parmağı vardı ta 150. bölümden beridir işleniyor.
Kutsallara insan ticareti.
Korsanlara silah kaçakçılığı.
Meyve üretip satma ki Yonkouların biriyle ortak.
Yerlatını işletme.

Adam resmen mafya babası gibi türemiş.
O novalar felan o kalibreye şu an için daha büyümeleri lazım.

Dof kendinden güçlü adamlarıda eleyebilecek biri bence , kendinden güçlüleri nasıl susturuyordu gördük.

Her sene nova çıkmıyor işte, Luffy'lerin jenerasyonundan 2 yıl sonrasında kadar 14 tane süpernova vardı. 11 taneyi biliyorsun diğerleri Teach, Caribou, Coribou, birde Bartelomeo. Tüm novalar o güç seviyesine gelse bile o zeka seviyesine gelemez ve bir krallığı bu şekilde ele geçirmedikten sonra, herkes susup eyvallah demez.
Ayrıca 10 sene One Piece evreninde çok uzun bir süre. O kadar uzun ki Luffy Goku seviyesine gelir 10 senede.
800 senelik krallık için 10 seneyi düşünmemek olmaz. Ayrıca olsun 5 senede bir çıksa ne olacak. Dofun seviyesi de o kadar yüksek değil meyvesi çok sağlam sadece. İlla krallık ele geçecek diye bir şey de yok Kyros olmasa basit bir korsan tayfası prensesi alıp götürmüştü işte tek tehdit krallığın ele geçirilmesi de değil yani. Bu arada araya sıkıştırayım Bartolomeo da boş adam değil bu arada 10 senede çok şey yapardı o da. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık