Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 792: Yere Kapanmak

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    149
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
lan harbiden dofmuş. yaw bir insan zincirlenirken bu kadar küçük düşürülmez diyerekten bu kesin bellamy'dir dedim. adamı kargo pakedi yapmşlar. kelepçe neyine yetmediki.

Geçen hafta çizdiği sevinme sayfalarına 1-2 panel ilerisini ekleyip koymuş. Sabo'nun olayları iyiydi. Kafasını tutunca daha önce dediği kafayı yumurta gibi kırma eylemini gerçekleştirecek sandım.:oleyo:

Fujiotora'yı bundan önce gördüğümüz 3 amiral ile aynı kefeye koymak yanlış. Diğer 3 amiral direk olarak çekirdekten askeriye düzeni ile yetişmiş askerler. Askeriye nasıl eğittiyse o şekilde yetişmişler. Fujitora ise bu yaşına kadar bireysel olarak kafa yapısı yetişmiş birisi. Askeriye fikirlerini çok da benimseyen birisi değil. Önüne kendi düşüncesi yönünde fikirlerini uygulayabileceği bir pozisyon bulunca hop diye atlamış. Amiral oldu diye kendi düşünceleri değişmemiştir yani. Kendine has düşünceleri var ve amiral mevkisini kullanarak bu işlerini halletmeye çalışan birisi. Marine'ye çaktırmadan korsanlara bile yeri gelence yardım ederse şaşırmayın. Sonuçta askeriye düşüncesi le yetişmiş birisi değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık