Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 788: Benim Savaşım

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    178
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dikattimi çekenler:
1.Kanjuro, Kinemon'un dahi haki kullandığı ( muhtemelen yeni dünyada haki kullanmayan yok)
2.Fujitora'nın boş tavırları.
3.Lawın Luffy için söylediği '' Bu savaşı kazanırsa göreceğim eğer ölürse birlikte ölürüz'' sözünü Luffy'nin yanına gelerek tescillediği.
4.Çıkan parıltılar göz yaşıymış.

Tamda ingilizcesini soracaktim. Dof ne adamsin arkadas. Hazir Law ayaklanmisken Dofu indirsin. Luffye birakmasin la bu seferlik. Cok mu sey istiyorum. :/

Prenses olayı çok itici olmuş :/
Geçen hafta dedim Wanodan gelen elemanlar hakiye niye şaşırıyor ? Zoro haki saldığında ağızları açık bakıyorlardı.
Eh kendileride yapabiliyorlarmış :/ Sebebi neydi ki ? Sanırım sadece kendileri kullanabiliyor sandılar :/
Fujitora zaten = :)

arkadaş sıktı ama kaçtır law yine vs ye tutuşacak.hepsindede poşet oldu yetmedi mi artık

Parıltıların gözyaşı çıkması çok güzel bir ters köşe olmuş. bir sürü şey beklerken içeriden bir şey çıktı.
violet kendini feda etti ama sanırım 1 anlığına da olsa kafesi durdurdu sanki
Adamım barrier barrier ile bayağı işe yarıyor umarım tayfaya gelir
Law ın zar zor dayandığını anladım ben her tarafında kanama var sankı,
dof yine ver luffy yi kurtulun rüşvetinde
Amiralimsi şahıs bir el de ben atim ne kadar yararım olur bilmem ama modunda zoro nun yanına geldi

bölüm iyi de ilerme durumu iyice yavaşladı bu bölümde 2 dk geçti sadece artık 2 hafta sonraki bölümde de o 1 dakika geçer of of eylülü felan bulacak sanırım Dof un düşmesi , Arc ın bitmesi de herhalde 2016 yı bulacak

Bu arada bir şeyide itiraf edeyim :/
Millenium askere gitti zaten göremez bunu ancak :/

Teke tekte Doflamingo her türlü Luffyi tokat manyağı yapar.

Law bu halde birşey yapamaz zaten.

Ayrıca yahu kafesi itmek nedir , kullanıcıyı durdurmak aklına gemiyor mu bu adamların.Amiral sen ne mal adamsın , tamam emir geldi birşey yapamıyorsun diyelim de o kafes kapansa sende rendeleneceksin.Herkes tutmuş kafesi itiyor.

Aklıma kahpe bizansın süper gazi sahnesi geldi.
1:10

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık