Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 787: 4 Dakika Kala

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    143
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ace evladım olsa dayaktan kötürüm ederdim herhalde. Sabo'yu gayet iyi anlıyorum. Adam neden sonuç ilişkisi kurabiliyor. Luffy salağı öyle değil ama bak. Karasakal nasıl milletten meyve alıyorsa, o da kaba etinden kan alacak.
Alabasta hali çok iyiydi Ace'nin. O şekilde devam ettirse bu kadar tepki görmezdi.
MF'de yaptıkları insanı fıtık etti resmen, ergenliğini üzerinden atamamanın etkisi bunlar hep.

Haahha arkadasinin arkasini kollaman guzelde. Burda haki kullandigini nerden cikardin bro. Yazmiyoki. Animede de actim izledim hakinin h sini gormeyi birak hissedemedim bile. Neyse sorun bendedir heralde. Yanlis yaptik haci affet
Sabo kırmak üzere saldırdığı kola neden haki yaysın ki? Belli ki Burgess defans yapıyor orada. Hem Sabo kolu alır götürür bence Burgess orada haki kullanmasa.
Anime'yi de pek özenerek yapmıyorlar artık o yüzden ben bile izlemeyi bıraktım ki animeyi mangadan her zaman daha çok sevmişimdir. Onu referans olarak göreceğimi sanmıyorum :/

Sabo kırmak üzere saldırdığı kola neden haki yaysın ki? Belli ki Burgess defans yapıyor orada. Hem Sabo kolu alır götürür bence Burgess orada haki kullanmasa.
Anime'yi de pek özenerek yapmıyorlar artık o yüzden ben bile izlemeyi bıraktım ki animeyi mangadan her zaman daha çok sevmişimdir. Onu referans olarak göreceğimi sanmıyorum :/
Yaw hakisi yok demiyorum. Vardir heralde ama gormedim daha diyorum. Bu bolum saboya dokunamadigini gorunce olmayabilire gitti is o kadar. Hakin yoksa logia her turlu ezer

Yaw hakisi yok demiyorum. Vardir heralde ama gormedim daha diyorum. Bu bolum saboya dokunamadigini gorunce olmayabilire gitti is o kadar. Hakin yoksa logia her turlu ezer
Hakisi olan adamlar da vuramıyor her zaman, Luffy'de Ceaser'a vuramadı kaç kere hakisi yok mu diyeceğiz? Hem Sabo haki konusunda bilgili birisi kendisini nasıl savunacağını da az çok biliyordur logia ile.

Hakisi olan adamlar da vuramıyor her zaman, Luffy'de Ceaser'a vuramadı kaç kere hakisi yok mu diyeceğiz? Hem Sabo haki konusunda bilgili birisi kendisini nasıl savunacağını da az çok biliyordur logia ile.
Luffy ceaserda oksijen konusunda sikinti cekti. Haricinde agzini burnunu dagitti benim gordugum. Sabo hakinin defansi ne yahu. B.haki seni darbeden korur ve fakat darbeden kurtarmaz kacmani saglamaz. Ayrica sabo bu meyveyi yiyeli daha bikac saat oldu. Meyvenin gucune o kadar hakim oldugu dusunmuyorum. Neyse gelecek bolum dovuslerinde biraz daha ayrinti gorucez zaten

Luffy ceaserda oksijen konusunda sikinti cekti. Haricinde agzini burnunu dagitti benim gordugum. Sabo hakinin defansi ne yahu. B.haki seni darbeden korur ve fakat darbeden kurtarmaz kacmani saglamaz. Ayrica sabo bu meyveyi yiyeli daha bikac saat oldu. Meyvenin gucune o kadar hakim oldugu dusunmuyorum. Neyse gelecek bolum dovuslerinde biraz daha ayrinti gorucez zaten
Yoruyorsun beni :( Haki savunmasının o kadar üst düzey olması gerektiğini düşünmüyorum. Sonuçta kendini dağıtabilen logialarla basit bir şekilde kullanabilir Ceaser'ın yaptığı gibi;
Ancak amirallerin yaptığının biraz daha ileri bir seviye olduğunu düşünüyorum. Sonuçta Luffy'e Burgess'e yapmak farklı Marco'ya Jozu'ya yapmak farklı.

Yoruyorsun beni :( Haki savunmasının o kadar üst düzey olması gerektiğini düşünmüyorum. Sonuçta kendini dağıtabilen logialarla basit bir şekilde kullanabilir Ceaser'ın yaptığı gibi;
Ancak amirallerin yaptığının biraz daha ileri bir seviye olduğunu düşünüyorum. Sonuçta Luffy'e Burgess'e yapmak farklı Marco'ya Jozu'ya yapmak farklı.
Boşuna uğraşıyorsun züleyha 2 o

Boşuna uğraşıyorsun züleyha 2 o
haahha. ya bu forum cidden güzelde. nasıl bir özgüven o arkadaş herkes illa 'benim bildiğim doğru' modunda. Forum amacı bu değil mi tartışarak doğruyu arıyoruz işte. herkese tamam doğru diyorsun dersek forumun amacını baltalamış oluruz. Herkesin dediğine herkes eyw derse herkesin burda işi ne zaten :) herkesin düşüncesine hiçkimse karışamaz !:) küçük düşürecem derken küçük düşüyorsunuz arkadaş geniş düşünün biraz tartışıyoruz altı üstü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık