Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 787: 4 Dakika Kala

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    143
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cedric

Minik prensesin Hayrudini bile iyileştirdiğine baya şaşırdım ya. o_O Hayrudin'in sayısız kemiği kırıldı ama hareket edebiliyor, Law ise yatışta. Law'a sihirli dokunuşunu yapmadı demek ki.

Minik prensesin Hayrudini bile iyileştirdiğine baya şaşırdım ya. o_O Hayrudin'in sayısız kemiği kırıldı ama hareket edebiliyor, Law ise yatışta. Law'a sihirli dokunuşunu yapmadı demek ki.
Hajrudin hala yorgun ve nefes almakta zorlanıyor. Yorgunluğa çare değil prenses.

Birşey kafama takıldı bu gartz ile burgess cidden salak mı benmi yanlış hatırlıyorum sabo meyveyi gözlerinin önünde yemedi mi hala meyveyi yiyenin luffy olduğunu nasıl düşünebilir luffynin saten meyvesi olduğunu biliyorlar luffynin 2. Meyveyi yiyebilcegini felan mı sanıyorlar.

Birşey kafama takıldı bu gartz ile burgess cidden salak mı benmi yanlış hatırlıyorum sabo meyveyi gözlerinin önünde yemedi mi hala meyveyi yiyenin luffy olduğunu nasıl düşünebilir luffynin saten meyvesi olduğunu biliyorlar luffynin 2. Meyveyi yiyebilcegini felan mı sanıyorlar.
Burgess Luffy'nin gomu gomu no mi'si için saldırıyor zaten. Bunu da geçen bölümde belirtti.
Gatz ise, dikkatli okursan, hala Lucy olarak biliyor. Bu sebeple karıştırması doğal çünkü Lucy meyveyi yedi onlara göre.
Kral Riku halka bizimkini ilan etti ve buna rağmen Gatz Lucy olarak sesleniyor. Bu kısımdan biraz mal olduğunu çıkarabiliriz sanırım. :S

Türkçe okuyunca bölüm bayağı heyecanlı geldi aslında.Arc klişelerle bitecek olsa da bu bölüm güzeldi

Gatz geçen bölüm Luffy olduğunu öğrendi zaten hala diretmesi salaklık, Burgess daha ağır sığır sen Luffyi tanıyon Sabo önünde maskeyi çıkartıp, mera merayı yiyip sana hiken çakmış hala ''o sendin demek'' diyor. Bu op de herkes andaval arkadaş.

Roronoa Zoro

Luffy gram umurunda değilse bence direkt olarak uzaklaş burdan derim sana , ufak yaşlarımdan itibaren gerek arkadaşlık noktasında gerekse diğer ahlaksal konularda bana iyi ve olumlu anlamda yüz tutmuş birisi umurumda değil diyorsan ciddi sorunların var demektir .
Ana karakteri sevmek zorunda mıyız? Bu kadar da fan olunmaz. Evet Luffy benimde umurumda değil, kıtır kıtır doğrasalar keyif alırım. O derece gereksiz buluyorum. Arada bir kaç derin karakter çıkıyor, çözülmeyen gizemler var. Sırf bu nedenle büyük bir kitle takip ediyor.

Bölüm konusuna gelince gene yetersiz bir bölüm. Doff onca dakikayı çöplerle harcamış resmen. Bu arada Dof kafesin tepesine çıksa ve kafesin tamamen kapanmasını beklese daha garanti olmaz mı? İlla içinde olması gerektiğine dair bir bilgi geçti mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık