Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 787: 4 Dakika Kala

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    143
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İğrençmi ? Bahsettiğin bizim tayfa abi , isim olarak korsanlar ama bir tane kötü hareketlerini görmedim seri boyunca ben :D Gören varsa bi villian hareket atsın bekliyorum .
Bizim tayfaya deil ya kolezyumdakilere bizim tayfa neyse hadide diger korsanlara bile tezahürat yaptırmak nedir.

Bizim tayfaya deil ya kolezyumdakilere bizim tayfa neyse hadide diger korsanlara bile tezahürat yaptırmak nedir.
Haa o konuda bişey diyemem düşüncene ama one piece de kahraman olgusu çok değişik . Doflamingonun deyişiyle sürekli savaş görev ve hayatı boyunca hiç savaş görmemiş çocukların değer yargıları farklıdır . Yani kendilerini bu kadar lanet , pislik , iğrenç ve kötü birinden kurtaracakları için destek vermeleri doğal diyorum :D

Roronoa Zoro

Bu hafta Stream çevirisi de "Haki Recover" terimini kullanmış. İstemesem bile, Haki bitebilen bir şey çıkacak gibi, hoşuma gitmedi.

Haa o konuda bişey diyemem düşüncene ama one piece de kahraman olgusu çok değişik . Doflamingonun deyişiyle sürekli savaş görev ve hayatı boyunca hiç savaş görmemiş çocukların değer yargıları farklıdır . Yani kendilerini bu kadar lanet , pislik , iğrenç ve kötü birinden kurtaracakları için destek vermeleri doğal diyorum :D
Çok mantıksız deil zaten de yinede bir tarafta korsanlar var tüm sertlikleriyle ortaya cıkmışlar bakışlarıyla adam öldürücekler neredeyse,yan tarafta konserde tezahürat yapar gibi bagıran kendinden geçen halk garip geldi bana. :D

Cedric

@kadir t.

Hacı orada parçalanmış bir gemi mi var ben mi körüm :D Ben bir savaş olacağına bahse girdim zaten Zagret ile :D Ya gemide salt Pekoms vs Tamago var ve bizimkiler onlarla kapışacak ya da Mom gemide ve Kid korsanları olaya müdahil olup yonkoya dalacaklar. Bizimkiler de bir işin ucundan tutacak tabi. Benim düşüncem ikinci şık olacak.

Ben Burgess'ı Jinbei'nin rakibi olarak görüyorum. BB crew vs Mugiwara crew bence görevlere göre olacak. Tabi istisna olabilir çünkü Robin arkeolog. Arkeolog ne arar la BB tayfasında :D Jinbei'nin dümenci olacağını düşünüyorum tayfaya gelirse. Burgess da BB'nin dümencisi olduğu için Burgess vs Jinbe diyorum. Peki Burgess kaçıncı adamdır? Bence 4. 1- Shiryu 2- Pizarro 3- Sanjuan Wolf benim tahminim. Sanjuan'ı alacak da tahminim Franky. Openingte şogun Franky vs John Gigant vardı. O benim kafama yattı. Sanjuan Wolf de dev oğlu dev olduğu için ikisi vs atabilir diye düşündüm.

1- Shiryu vs Zoro- Shiryu'yu amiral seviyesi bekliyorum.
2- Pizarro vs Sanji- Pizarro'yu Shiryu'ya yakın bekliyorum.
3- Sanjuan vs Franky- Bunu Pizarro'dan belirgin şekilde aşağıda bekliyorum, çok yakın değil.
4- Burgess vs Jinbei- Burgess'ı da belirgin şekilde Sanjuan'dan aşağı bekliyorum.
5- Doc Q vs Chopper
6- Catarina Devon vs Robin
7- Vasco Shot vs Brook
8- Van Auger vs Usopp
9- Nami vs Lafifte

Bence böyle olacak.
Lafitte vs Brook, Chopper vs Sanjuan, Burgess vs Frankyy, Devon ve Vasco , Nami ve Robin diye düşünüyorum bende.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık