Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 786 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sabo ile kafa kafaya çarpışır, baktı olmayacak bırakır gider. Bir meyve veya luffy için ölümüne dövüşe gerek yok gibisinden;)
O bırakır da Sabo bırakır mı acaba o da var :D "Nasıl kardeşime saldırırsın hain Kostok" moduna da geçebilir. Ayrıca Ace'i yakalayıp denizcilere veren adamın tayfasından biri. Bunu etkisiyle saldırabilir de iyice.

Luffy g4 'ten sonra bu hale geliyorsa işimiz var :D neyse zamanla açıılır gibi.

Birde Sabo'nun Burgessi öldürmesini itsterim karasakal tayfasına adammı yok.

Resimdeki yüz ifadesine bakman yeterli, tek yiyenler öyle çiziliyor.
Sabo çıkınca karşısına heyecan yaptı, sen veya ben darbe alsak aynı yüz ifadesi oluşur. Çer çöp ile dövüşmüyor, artık belli seviyedeki adamlar ile çarpışılıyor. Bu yüz ifadelerini çokça göreceğiz artıkın.
O bırakır da Sabo bırakır mı acaba o da var :D "Nasıl kardeşime saldırırsın hain Kostok" moduna da geçebilir. Ayrıca Ace'i yakalayıp denizcilere veren adamın tayfasından biri. Bunu etkisiyle saldırabilir de iyice.
Ortalık karışık Sabo'da ölümüne bir dövüşe girmez, ayrıca dragon'un emirleride vardır Teach'in emirleri olduğu gibi

Sabo çıkınca karşısına heyecan yaptı, sen veya ben darbe alsak aynı yüz ifadesi oluşur. Çer çöp ile dövüşmüyor, artık belli seviyedeki adamlar ile çarpışılıyor. Bu yüz ifadelerini çokça göreceğiz artıkın.

Ortalık karışık Sabo'da ölümüne bir dövüşe girmez, ayrıca dragon'un emirleride vardır Teach'in emirleri olduğu gibi
Adam kardeşine dalmış isterse öyle bir dövüşe girebilirdi de bunun için. Ama spoiler metninde "sending him flying" yazıyor. Buna göre öyle bir vs olmayacak. Sabo verdi odunu bitti gitti görünen.

Roronoa Zoro

Neyse, sabah mahmurluğu aynı şeyi 3 mesajda söyleyecek kadar sabırlıydım. Bölüm çıkınca belli olur.

Ya bi yonkou kaptanının komutanı tek yerse ilerde Luffy'gil alayına teke gider bence Sabo tek atamaz Burgess'e yerse bu karakterde balon çıkmış olur.İlerde sadece gözler shiryuu ve BB de o zaman.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık