Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 785 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
When a DF is awakened, the user is able to let the objects around him have the same ability.

Ne saçma bir şeydir bu? Zoan'lara ne olacak peki :D %90 fake spoiler.
Zoanlar zaten level atladı Chopper la beraber. Bence Chopperin aldığı toplar onun diğer modlara geçişini kolaylaştırıyordu. 2yıllık arada bundan kurtulmuş oldu.

Buralar çok karışacak. Spoiler'lar çok ilginç.

Kamehame nedir, ne değildir yeni öğrendim. Böyle bir şey çıkarsa seri acayip saçma bir yöne kaymış olur.

Dün sayı 24'ün seri sıralamasının basit hali nete düşmüştü. Bugün kapakta düştü. Spoiler Ishuhui ve Arlong Park'ta henüz yayınlanmasada doğru olma ihtimali yüksek.

Alpamis

Eğer şu kamehame doğruysa haki ile alakalıdır büyük ihtimal.

1 senedir veya daha önceden beri söylüyorum.
Son günlerde özellikle belirttim :/

Muten roshi gibi kaslanıp bitirici olarak Kamehame atacak. Kaçınılmaz kesin çıkacak dedim.
Bizim bakkal ahmet abi orjinal yazar bu yazamaz dedim :/
Eh böyle deyince tepki alıyoruz. Arkadaş bende seviyorum One Piece ama gerçeklere gözümü kapatmıyorum.
Serinin gidişatının yüzde 50 sini tahmin etmek isteyen Dragon ball ve Ruroni kenshin okusun işte :/

Dur hatta yazdıklarımı bulmaya çalışayım.

Muten roshi gibi kaslanıp bitirici olarak Kamehame atacak. Kaçınılmaz kesin çıkacak dedim.
Eh böyle deyince tepki alıyoruz. Arkadaş bende seviyorum One Piece ama gerçeklere gözümü kapatmıyorum.
Serinin gidişatının yüzde 50 sini tahmin etmek isteyen Dragon ball ve Ruroni kenshin okusun işte :/

Bunu yapma işte :(

Alpamis

Tamam şu kayıp yüzyılı, D.nin iradesini yani merak edilen soruların bütün cevaplarını bulabilecek miyim ? :)

Bugün ya da yarın çıkarsa bölüm öteki bölüm önümüzde ki perşembe mi gelecek yoksa 2 hafta sonra ki perşembe mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık