Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 785 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Spoiler basligi : http://www.korsanfan.com/forum/konu/15225-785-spoiler-resim-ve-metinleri?p=768058

Seytan meyvesinin yeni ozelligini gorecegiz sanirim, eger spoiler gercek cikarsa seytan meyveleri ile edindigimiz bilgilerin hepsi degisir.

[İKAZ]Açıklama yapılmasına rağmen yine aynı muhabbetler.
1- Bu hafta iki bölüm çıkmayacak.
2- 1-4 Mayıs arasında gelebilir dedik ve cidden de bölümün gelme durumu vardı. Ama scan grupları bölümü normal zamanında vereceklerini söylediler. Artık çıktı mı, çıkmadı mı muhabbeti yapmanıza gerek yok.
3- Jump'ın Oda'ya vermiş olduğu 4 hafta bölüm 1 hafta ara olayı var. Bu durum aylardır devam etmesine rağmen daha neyin muhabbeti yapılıyor anlamadım.

Başlıkta, çıkan spoiler ile ilgili teoriler veya tartışmalar yapılsın. Konu dışına çıkmayın lütfen. Manga ile ilgili genel konular için "Genel Tartışma" başlığı var orada devam edin.[/İKAZ]

Spoiler hiç gerçekçi gelmedi ama neyse bakalım ne olacak. Şimdi yatıyorum inşallah akşam bölüm çıkar. :D

Yanlış geldi bana ama. :D 4.Vitesin süresi doldu demiş burası inandırıcı geldi biraz. Yani süreli olması zorda kalmadıkça kullanmamasını gerektirir. Bu da neden daha önce kullanmadığını açıklar.

Bir spoiler ben fake im diye bağırabilir mi? Demek ki bağırabiliyormuş.
Marineford Savaşı sırasındada hack ve kelaynak meyveli spoiler vardı, o efsane saçmaydı işte

Bu spoilerler umarım fakedir. Bu ne la böyle, kamehamalar, iki sayıda G4'ün limitinin dolması, bitirici tekniklerin havada uçuşması falan. Hiç inandırıcı gelmiyor nedense. :D

When a DF is awakened, the user is able to let the objects around him have the same ability.

Ne saçma bir şeydir bu? Zoan'lara ne olacak peki :D %90 fake spoiler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık