Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 784: 4. Vites

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Acaba dof yeni bir mod açarsa, zaten açacakta. O zaman G4'ün görmediğimiz başka özellikleride çıkacak mı:gamyon:

Bayagi sevdim bu bolumu.Nightmare luffy gibi bir sey bekliyordum,kismen de olsa benzemis bu hali.Saldirilari da harika.G4 brnim icin guzel bir teknik oldu,begendim.

Eğitim yaptığı adanın King Kongu olmuş işte :/

Yalnız odanın meyvelerin limiti var işte Lastik şu kadar uzayabilir. Buggy şu kadar metre uzak durabilir tarzı :/

Ancak burada luffy lastik meyvesini mutasyona sokmuş. Uzantısının içine kadar depolamayı bırak :/
Vurduğunda ki lastik uzantısını eğer sektirmiyorsa kontrol ediyor.
Lastiği kontrol ederek Z çizdiğini düşünün. Z çizgisi boyunca her kasını kontrol ediyor dersek ilginç ..

Doffla, Law'ı paketliyordu. Şimdi de Luffy, Doffla'yı ordan oraya savurarak paketliyor. Deja vu yaşattı bize mangaka.

Kokalı karnının lastik özelliğini kaybetmemesi ve kokalı kolla yaptığı saldırının yılan gibi kıvrılabilmesi çok iyiydi.

Acaba dof yeni bir mod açarsa, zaten açacakta. O zaman G4'ün görmediğimiz başka özellikleride çıkacak mı:gamyon:
Neye göre kesin konuşuyorsun ki "zaten açacak" diye? Adam iç organlarını onardı daha ne çıkacak acaba :D Dof sert iki haftaya :D

G4'sadece bir sayıda gösterilecek gibi kış şey değildir muhtemelen. İlerleyen birkaç sayıda daha değişik şeyler çıkarsa şaşırmam. Mesela G4'lü bir hawk :D Süper olurdu valla.

Alpamis

Şimdi bu tekniği neden Luffy baştan yapmadı da bir kaç ezilme sahnesi yaşadı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık