Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 769: Korsan Bellamy

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
luffy yine tek yumruk at bellamy ye ve bellamy ölsün one piece benim için efsaneliğine efsanelik katsın.. kol kopma olayı mükemmeldi. ama dof u nasıl yenecek luffy fazla güçlü görünüyor hala.

Luffy Bellamy'e yine o derece vurursa öldürür ki Luffy bunu yapmaz.
Bellamy saldırıyı Dof'a yapacak ölümü göze alarak Dof bunu gebertecekken Luffy fırlayıp kurtaracak.
Sonra savaş başlayacak.

Yada Bellamy gerçekten sığırlığını kanıtlayıp luffy'e saldıracak ve biraz dövecekte , çünkü Luffy bu halde ona vurmak istemez.

Benim taktir ettiğim bir durum var . :T
Mingo velet iken çektiği o kaotik durumdan sonra ciddi anlamda kendine söz vermiş.
Toparlanmış adamın tüm işleri yolunda gidiyor. Hani karakter tasarımı olarak loser konuma bir türlü giremedi.
Her şart altında bir iyileştirme yeteneği var. Diğer Villianlardan ayıran nokta bu .

Bide bu Dof Law'ı öldürmek istemiyor mudur nedir , lan tekmeyi koymuşsun zaten kessene kafasını direk kolu kesiyorsun.

Luffy , Bellamye vurursa ölür :W
Bellamy , Mingoya vurursa ölmez. Luffy var orada , 2 nakamasına birden tokat atılmasına izin vermez.
Lucci vs Luffy olayına döner bu :/ Mingonun cesedi çıkar oradan. ( Beklenilen )

O değilde Luffy çakma Dofu yırtmış resmen çok hoşuma gitti :D Law olayıda sağlamdı ben ilk kesicek sandım ama oda bildiğin koparmış gibi gözüküyor. Anlaşılan Luffy, Lawdan fersah fersah güçlü çıkıcak.

Bellamy adamlık yapıp Dof'a saldırır Dof'ta bunu indirirse Luffy'de sinirle oraya çıkıp Law'ın da kolunun gittiğini görürse wuhuuuu Lucci'den beter edecek lan Dof'u artık bu işin dönüşü yok haftaya Dof vs Luffy gerçek anlamda başlayacak ve bir sonraki hafta bölüm olmayacak büyük ihtimalle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık