Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 768: Tetiğin Çekileceği Gün

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zora gelince nedir bi açıkla yav diyelim 2 yonkou birleşti şuan MF'ye doğru yardırıyor denizcileri silip süpürecekler shiclerde denizcilerin yanında ölümüne savaşacaklar falanmı sanıyorsun usta anlamadım ben. İplemezler lan çeker giderler sıkıntı çıktımı kendilerini kurtarırlar kişisel bi meseleleri yoksa bu adamlar savaşmaz senin dediğin gibi. Tabi etrafta sadece güçlü korsanlar yok sivil halka eziyet eden çalan öldüren bi sürü korsan var bunlara korku salmak bi düzen oluşturmak amaçlı bence shic oluşumu. Denizciler leyla olduğundan shicler var denge var muhabbeti yapıyor sanki yanlarında ölümüne savaşacaklarmış gibi onları takma sen
La senin mantıkla çöp lan bunlar:D Korsanlarında bi duruşu, şanı var. Nere kaçacaklar, Hadi kaçtı diyelim ee sonra nam diye bir şey kalmaz.
Dof salak miki gidip arenada gerçek meyveyi kullanıyor? Hayır çünkü adamın bi ismi var diğer korsanlar gözünde. O nasıl sahte meyve koyamayacağını biliyorsa bunlarda kaçamaz.

La senin mantıkla çöp lan bunlar:D Korsanlarında bi duruşu, şanı var. Nere kaçacaklar, Hadi kaçtı diyelim ee sonra nam diye bir şey kalmaz.
Dof salak miki gidip arenada gerçek meyveyi kullanıyor? Hayır çünkü adamın bi ismi var diğer korsanlar gözünde. O nasıl sahte meyve koyamayacağını biliyorsa bunlarda kaçamaz.
Hea savaşmazsak gülerler diye yalandan aldıkları konumlarının dışında hiçbir alakaları olmayan bi savaşta ölümüne dövüşecekler :D Çok iyimsersin

Roronoa Zoro

Tek başına deil Law'ın tayfada bizim tarafa katılır bir tayfa eder.
O gemideki Sanji'nin rakibi muhtemelen Pekoms olur onunda ödül 330 milyon.Gidipte boş beleş gemi batırmıyorlar Yonkou'nun saglam adamlarının oldugu bir gemiyi batırıyorlar.Ödülü baya artar gemiyi indirirlerse.
E.oda gidipte farklı hikaye olsun seriye heyecan gelsin diye Sanji'yi harcamaz herhalde rezil duruma düşürüyorda bu apayrı bir dava.
Şimdi, Law'ın tayfasındaki bilinmeyen adamlar ne ölçüde etkili olabilirler bilmiyorum ama, eğer o gemide Bigmom yoksa dediğin olabilir. Hem de çok güzel olur :good:

Katılmadığım tek nokta ödül artışının çok olacağı yönündeki kısım. Korsanlar başka bir korsanın (Bigmom da olsa ) adamlarını pataklayıp, gemisini batırdıkları için neden Sanji'nin ödülü artsın :) Denizcilerin ya da dünya hükumetinin ekmeğine bal çalmak bu bildiğin. O yüzden tek taraflı bir ödül artışı olur. Tek taraflıdan kastım şu :

- Mugiwara tayfasından kara bacak Sanji şöyle şöyle yapmış. Yani bu adam güçlü. Dolayısıyla güçlü olduğu için bir ödül artışına gidilir.

Ama bu çift yönlü bir durum olsaydı şöyle denebilir ve ödülü çok daha fazla artabilirdi :

- Mugiwara tayfasından kara bacak Sanji denizcilerin bulunduğu üssü yerle bir etmiş (misal). Bu Sanji'nin hem güçlü olduğunu hem de denizciler ve dünya hükumeti için tehdit oluşturduğu anlamına gelir ki, zaten ödüllerin artmasındaki ana erken tehdit oluşturmaktır.

Yani Bigmom'un adamlarını pataklasa bile denizciler için tehdit oluşturan bir durum olmadığından fazla artmaz şeklinde düşünüyorum kanki.

Siz sanjiyi ne sanıyorsunuz ben hala anlamadım. Bu aadam değil mi croco bunları kafese kapatip gidip ölüme terkeden. E bızım sanji degilmi ta kaç bölüm önce crocoyu kandırıp bizimkileri kurtaran. Her şey savaşmaklamı oluyor. Eminim gene kilit bir yerden çıkacaktır sanji reiz.
Gene kafasını kullansın karizmasını yapsın.Bide şöyle saglam 2 dövüş çizsin E.oda 1'i ısınma 1'i ölümüne zevk alalım seriden.

Monkey :D Luffy

Shicibukai sistemi Crocodile de az çok benimsemiştim tıpkı tarihteki gibi kalburüstü korsanları bir nevi ellerini kirletmeden hem dizginlemek hemde güçlerini kullanmaları mantıklıydı fakat sonra Yonkoular daha doğrusu bu kadar kalbur üstü korsan girince işin içine bir de bu adamlar tamamen kafalarına göre hareket eden tipler olunca zaten saçma absürt bir kuruluş olduğu ortaya çıktı Croco bile aslında kendi kafasına göreydi zaten devlette çok bir şey beklemiyor uslu durmalarından başka Ace e bile teklif etmişler shichiliği yani pek ciddiye alınmamaları gerekiyor bu sıfatları biraz hikayenin ilk kısımları için basamaktılar Dofta son basamak gözüyle bakıyorum ayrıca Garp a falanda sallıyorlar ya bu adam Wgye niçin hizmet ediyor diye Wg-Marineler kafa olarak çok farklı bence ikisini aynı kefeye koymak güç dünyada korsanlar bu kadar çok olmasa Marine Wgye darbe bile yapabilirdi hatta Luffy Garp ı dinleyip Marine olsaydı işleyiş bu şekilde olurdu biraz FMA gibi olurdu ama oda çok güzel bir hikaye olabilirdi:)

Hea savaşmazsak gülerler diye yalandan aldıkları konumlarının dışında hiçbir alakaları olmayan bi savaşta ölümüne dövüşecekler :D Çok iyimsersin
İyimserlik değil de sonuçta bunlarda insan evladı:D
Ve gidip sen amirali derinden etkilemiş birisini sadece ortalıkta 32 dişini göstersin diye bu konuma götürüyorsan başta Akainu olmak üzere, Tümüne; selamlar olsun.
Demek düşer ama pek olacak iş gibi durmuyor, görecez.:D

Roronoa Zoro

Adamlar duruşlarını ve şanlarını düşünselerdi Marineford'da yardırmaları lazımdı o zaman ? Marineford'u baştan anlatmaya gerek yok. Shicbukailerin ordaki tutumları belli..

Hancock ne yaptı :) Mingo? Mihawk kankası gelince ben giderim hacılar eyvallah dedi :) Şanmış şöhretmiş bunları takacak adam değil bunlar. Kafam rahat olsun derdinde hepsi ;)

Şimdi, Law'ın tayfasındaki bilinmeyen adamlar ne ölçüde etkili olabilirler bilmiyorum ama, eğer o gemide Bigmom yoksa dediğin olabilir. Hem de çok güzel olur :good:

Katılmadığım tek nokta ödül artışının çok olacağı yönündeki kısım. Korsanlar başka bir korsanın (Bigmom da olsa ) adamlarını pataklayıp, gemisini batırdıkları için neden Sanji'nin ödülü artsın :) Denizcilerin ya da dünya hükumetinin ekmeğine bal çalmak bu bildiğin. O yüzden tek taraflı bir ödül artışı olur. Tek taraflıdan kastım şu :

- Mugiwara tayfasından kara bacak Sanji şöyle şöyle yapmış. Yani bu adam güçlü. Dolayısıyla güçlü olduğu için bir ödül artışına gidilir.

Ama bu çift yönlü bir durum olsaydı şöyle denebilir ve ödülü çok daha fazla artabilirdi :

- Mugiwara tayfasından kara bacak Sanji denizcilerin bulunduğu üssü yerle bir etmiş (misal). Bu Sanji'nin hem güçlü olduğunu hem de denizciler ve dünya hükumeti için tehdit oluşturduğu anlamına gelir ki, zaten ödüllerin artmasındaki ana erken tehdit oluşturmaktır.

Yani Bigmom'un adamlarını pataklasa bile denizciler için tehdit oluşturan bir durum olmadığından fazla artmaz şeklinde düşünüyorum kanki.
Sanji cok zeki tayfayı taşıyan bir karekter.Arc sonu geldiginde denizcilerin Sanji'nin Kuma bölümlerinde bahsettigi tehlikeyi anlamasını bekliyorum.Onlara verdigi zarar degilde,Akainu'nun tehlike potansiyelinden bahsetmesi lazım Sanji'nin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık