Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 768: Tetiğin Çekileceği Gün

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzun zaman sonra adam akıllı bir bölüm geldi. Senyor'un kediyi koruması ve son sahne çok iyi olmuş :D Son sahne ile birlikte Law'ın Dofy'nin hakisini deldiğini gördük çok şükür :D

Böyle bol bol D. mevzusuna ufaktan girsin canımı yesin. Arc sonu da derinlemesine 2-3 şeyden bahsederse tamamdır. Oda-kun yavaş yavaş kubolaşmaya başladı bu kaçıncı ''toplu son durum'' adı altında bütün rakipleri ve tayfayı poster şeklinde çizişi.

http://www.mangareader.net/one-piece/768/6 burada senin Celestail Dragon olduğunu öğrendim diyor. Luffy'nin de burada olması fate falan gibi muhabbetler.
http://www.mangareader.net/one-piece/768/14 bu sayfada bende bir D yim diyor law, sonrasında trebol seninde buraya gelmen kader ile bağlantılı gibi muhabbet, Sonrasında dof law'ın ne kadar öğrendiğini merak etmesi, Beni durdurabilirmin D diyor bütün o ezeli düşmanlık (natural enemy en mantıklı bu denir heralde) bunlar hurafeden başka bişey değil diyor dof...
Ben bütün bunları birleştirince 2 sonuca vardım bu Celestial dragon lar ile D ler çok eski geçmişi olan birbirleri ile denk 2 ırk olabilir.. Ya da D ler çok üstün ırktı bunu yok etmek için Celestial dragonlar(krallıklar) bir araya gelip onları yok etmeye çalıştılar. Natural enemy ifadesinden de sanki Celestial dragonlara gücü yetecek tek grup D. ler ve o yüzden onlar için bir tehlike arz ediyor gibi anladım.

Luffy hiç gözükmedi ne iş çeviriyo acaba. Süpriz bir giriş mi yapacak nedir. Belki ''ursus shock'' gibi uzun zamanlı bir saldırısı vardır.

Uzun zaman sonra adam akıllı bir bölüm geldi. Senyor'un kediyi koruması ve son sahne çok iyi olmuş :D Son sahne ile birlikte Law'ın Dofy'nin hakisini deldiğini gördük çok şükür :D
dof koka yapmamış ki , contra atak yapmış law.gelecek birkaç bölüme lawın perti çıkacak.dofun en piskopat halini görebilecez diye umuyorum.lawı ezip D lerle alay edecek sonrada luffy gelip bir şekilde yenecek dofu(al sana klasik op mantığı)

Herhalde Luffy vurunca Dof'un apandisi patladı. Ee Law da doktor tabi durur mu? Hemen işe koyulup Dof'un apandisi verdi eline.

dof koka yapmamış ki , contra atak yapmış law.gelecek birkaç bölüme lawın perti çıkacak.dofun en piskopat halini görebilecez diye umuyorum.lawı ezip D lerle alay edecek sonrada luffy gelip bir şekilde yenecek dofu(al sana klasik op mantığı)
dof'un yenilmesini mi klasik olarak görüyorsun anlamadım şimdi. Eğer öyle isi iyi dof lawı öldürsün sonra da luffyi mangabitsin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık