Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 764: Beyaz Canavar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Roci reyiz.

Doflamingo cok değişik bir tayfa oluşturmuş. Tayfasindaki meyveler cok özel ve özellikle bulunup yenmiş türden.

Sondaki ağlaması yok mu beni duygulandırdı. Adamın kendi geçmişi sanki hep mutlulukla geçmiş gibi bir de Law için üzülüyor. Adamın dibi. Doflamingo Vergo'dan hükümete muhbirlik yaptığını öğrenmiş olabilir. Bir dahaki bölüm çare olarak ope ope meyvesini teklif edip yanına çağırabilir.

Roci ile Mingonun ilişkisi çoğu kişinin düşündüğü gibi :/ Daha farklı olmasını dilerdim. :W
Tabi Rociyi ilk gördüğümden beri favorilerime eklemiştim. Hala listemde..
D olayı ise hayal kırıklığı yaratmaz umarım. :T

İvankov bulaşıcak bu işe galiba. Öyle bir izlenime kapıldım bi an. D lerin tanrıların düşmanı olması tuhaf bir olay anlamadım tam.

Law'ın yerinde olsam bende intikam peşinde koşardım.

Sondaki ağlaması yok mu beni duygulandırdı. Adamın kendi geçmişi sanki hep mutlulukla geçmiş gibi bir de Law için üzülüyor. Adamın dibi. Doflamingo Vergo'dan hükümete muhbirlik yaptığını öğrenmiş olabilir. Bir dahaki bölüm çare olarak ope ope meyvesini teklif edip yanına çağırabilir.
Roci Vergo'nun Dof'un adamı olduğunu söylememiş mi Sengoku'ya.:confused:

Bölüme gelirsek güzeldi bence.Rosimante çok iyi adammış ama kardeşinin arkasından iş yapmasını sevmedim.Dof kötü falan ama delikanlı herif be.Tayfasına çok bağlı.Ortam güzel,tayfa güzel.Ne gerek var iş çevirmelere.:ehe:

Dellinger'a bayıldım.Kundaktan alıp savaştırıyorlar çocuğu.Geçen bölüm topların üstünde oturuyordu.Bu bölüm gülleyi taşıyor.Böyle bir veletin ileride canavar gibi olması lazımdı.:ehe:

D'ler tanrıların düşmanı demişte.Tanrıların düşmanı D-(Devil) gibi bi anlama gelicek sanırım.Tanrı'nın doğal düşmanı şeytan :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık