Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 763 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

Doflamingo ailesi gerçekten mükemmel bir aile. Serinin en karizmatik adamlarından biri ise gördüğüm kadarıyla Corazon.
Herkes D. çıkıyor denmiş de, bu D. ailesi potansiyelli bir aile, bu kadar az olması bile şaşırtıcı aslında. Kaç tane D. gördük de şu ana kadar? Bu adamlar tarihi değiştirecek deniyor, ortada 3-5 tane var. Neyse; Law aşırı etkin bir karakter oldu, E. Oda'nın tarzına uymuyor bu.

Doflamingo ailesi gerçekten mükemmel bir aile. Serinin en karizmatik adamlarından biri ise gördüğüm kadarıyla Corazon.
Herkes D. çıkıyor denmiş de, bu D. ailesi potansiyelli bir aile, bu kadar az olması bile şaşırtıcı aslında. Kaç tane D. gördük de şu ana kadar? Bu adamlar tarihi değiştirecek deniyor, ortada 3-5 tane var. Neyse; Law aşırı etkin bir karakter oldu, E. Oda'nın tarzına uymuyor bu.
İmzamı atarım. Law'yla birlikte 9 D. oldu, bölüm sayısı 763, tüm karakterlerin sayısıysa 10.000 e yakın. Mesele Sabaody'den beri bilinen bir elemanın D. çıkması. Beklemiyordum.

Ulan Oda, serinin ilk yarısında bunun sadece yarısı kadar etkin bir diğer D. yi öldürdün, bunu da öldürürsen şaşırmam. AMA LAW ÖLSÜN İSTEMİYORUM.

Paradoks.

Roronoa Zoro

Birinde ufak bi guc ciksa d yapiyolar vegata nin dedigi gibi pazarda satilir oldu d ler
Yahu arkadaşım, şu seride D. olup da çok güçlü olduğunu tahmin ettiğimiz bir Roger, güçlü olduğunu bildiğimiz Garp var. D.lerden güçlü yüzlerce adam var, nasıl birinde ufacık bir güç çıktığında D. konduruveriyorlar? Dof D. mi? WB? Kaidou? Bigmom? Shanks? Amiraller? Mihawk? Rob Lucci... Yapmayın etmeyin Allah aşkına.

Her ne kadar istemesemde, Law'ın defteri dürülecek gibi duruyor :(
Corazon'a at hırsızı demiştim ama adam clockwork orange-batman hibriti bir karakter çıktı :cool:
sonuç olarak fb güzel gidiyor böyle deavm Oda-sensei :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık