Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 753: Savaş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Reversi

Kadın şeker vermediler diye adayı yakacaktı :D Hatta 1 tane adayı yakmış Bobbin.Ceasar'ı çok önemsiyorsa eğer ve Sanjiler de coup de bourst ile kaçtılarsa Dresrossa'ya gelebilirler belki.Ama mantıken gelmez çünkü arc sakız gibi uzar.En fazla arc sonu gelir bizimkiler tüyer bir şekil.
Arc lastik olmuş uzamış sen sakız diyorsun :artiz: sanji ateş etme emri aldığında coup de bourst'ı kullanmacağı bariz belli oldu.Zaten xagritle nasıl tüyeceklerini konuşuyoruz,bir şekilde tüymek tartışmamıza hakarettir :D

Neyse önlerinde engel kalmadı en azından. Artık sırayla eşleşmeler çıkar. 1-2 bölüme Luffyi Dof'un karşısında görürüz.
Çiddimisin abi ben 2 ay önce bu arc biter diye bekliyordum sence Luffy Dof ile bu kadar çabuk mu karşılaşıcak
daha bunun Flashback'ı var daha yolda giderken kayboldması var.
Daha rebecca felan ile buluşacaklar daha 15 bölüme anca Dof ile karşı karşıya gelir.
bir 50 bölümdede arc anca biter.:hıh:

Çiddimisin abi ben 2 ay önce bu arc biter diye bekliyordum sence Luffy Dof ile bu kadar çabuk mu karşılaşıcak
daha bunun Flashback'ı var daha yolda giderken kayboldması var.
Daha rebecca felan ile buluşacaklar daha 15 bölüme anca Dof ile karşı karşıya gelir.
bir 50 bölümdede arc anca biter.:hıh:
Flashback'i Luffy ile Dof karşı karşıya geldikten sonra girer bence. Rebeccayı falanda paketlenmiş olarak bulabilirler.

Arc lastik olmuş uzamış sen sakız diyorsun :artiz: sanji ateş etme emri aldığında coup de bourst'ı kullanmacağı bariz belli oldu.Zaten xagritle nasıl tüyeceklerini konuşuyoruz,bir şekilde tüymek tartışmamıza hakarettir :D
Gemide Sanji'den başka Pekoms gibi adamlarla dövüşebilecek tek kişi CC.O da esir.Bizimkilerle birlikte savaşır mı meçhul.Bizimkiler onu serbest bırakıp dövüşmesini ister mi o da meçhul.Sanji gereksiz artistlik yapıyor yani.O gemideki çöplerle yonko adamlarına kafa tutulur mu la.Hani Big Mom'ın kendisinin de gemide olma ihtimali var bir de.Göz gibi bir şey vardı o sayfada.Pekoms eli işaret edip ana CC gemide diyordu.Nereden baksan iş kup de barsa kalıyor.Ha her şeye rağmen diklendilerse,yani kaçmadılarsa pert olup,esir düşme ihtimalleri kuvvetli.

Valla ne olursa olsun ben merak ediyorum abi.23 bölüm oldu la oha.

Unknown

Daha bölüm yorumları yapılmadan konu farklı yere kaymış.Tebrikler beyler büyük ihtimal bu rekor oldu :good:

Onun dışında yine Luffy i kızdırma çabaları Dofly ile vs atarken bunlar teker teker Luffy nin aklına gelip gücüne güç katıcaktır.Onun dışında gerçektende Kyros un bacak olayı ne oldu acaba ?

Reversi

Gemide Sanji'den başka Pekoms gibi adamlarla dövüşebilecek tek kişi CC.O da esir.Bizimkilerle birlikte savaşır mı meçhul.Bizimkiler onu serbest bırakıp dövüşmesini ister mi o da meçhul.Sanji gereksiz artistlik yapıyor yani.O gemideki çöplerle yonko adamlarına kafa tutulur mu la.Hani Big Mom'ın kendisinin de gemide olma ihtimali var bir de.Göz gibi bir şey vardı o sayfada.Pekoms eli işaret edip ana CC gemide diyordu.Nereden baksan iş kup de barsa kalıyor.Ha her şeye rağmen diklendilerse,yani kaçmadılarsa pert olup,esir düşme ihtimalleri kuvvetli.

Valla ne olursa olsun ben merak ediyorum abi.23 bölüm oldu la oha.
Ben senin aksine sanji'ye hak veriyorum,gemidekiler çöp olsada yapacağı bir şey yok el mahkum sanji en azından mücadele ederek esir düşelim diyor birleri o gemi için el atmazsa o gemi gidik zaten pekoms, tamago anında halleder, gemi de kimse karşı koyamaz onlara sanji'nin zaten yaraları hala taze diğerleri bir jora'da bile takıldılar :( tek bildiğim ark bittiğinde nw de güç dengeleri epey değişecek :)

@Xagrit
Peki o müttefikleri kim kurtaracak :confused:
Hadi dediğin olduğu farz edelim o müttefikler linlin ve ordusunu ne kadar yavaşlatabilir o tam bir muamma
Dragon'u açıkcası beklemiyorum,ama gelirse de güzel olur Bana göre eski halini mumla arayan bir wb tayfası ya da kuzan iş görür anca...
Tıpkı Franky Family gibi asla ölmeyecekler, hepsi bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık