Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 751: Amiral Fujitora, Sabo'ya Karşı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her zaman dedim ve derim.Amiral altı boştur.Onlar olmasa denizciler sadece asker memleketi.Silahı veriyorlar,sıka sıka ilerliyorlar hepsi bu.Sabo üzülünce fuji nin gözler değişti.2 teknik çarpıştırırlar,sonra bu vs biter uzamaz.Ama sabo ace den daha etkili kullanacak meyveyi belli.Luffy ve law büyük ihtimal sahte dof ile vs atacak.Dışarısı da mini ID bölümleri olacak gibi.O kadar adam gösterdi bunlarında dövüşmesi lazım.Ama bir şey dikkatimi çekti.Sabo 2 numara ace 2 numara,2 sinde de mera-mera yedi.Sabo da ölür büyük ihtimal.Sırf luffy yi 1 numara yapmak için.

MSK

Sabo rahat alır. Bazı arkadaşlar Bastille'ye tek atmasını biraz abartmış bence. Bastille kim la, daha dünkü ... tabi ki de tek atıcak

Sanji hala ortalıkta yok bu konuda bir teorim var ve baya saçma. Okumak isteyenler buyrun :)

Şimdi şöyle Sanji aşçılık yeteneklerini arttırdı zaten normalde de iyi bir aşçıydı ve Bigmom'da yemek yemekten hoşlanan birisi en azından şekerlemeleri çok sevdiğini biliyoruz. Pekoms geminin bizim tayfaya ait olduğunu Bigmom'a söyler. Bizim tayfa ilk başta kaçmaya çalışır ancak yakalanmışlardır.Daha sonra tayfa Bigmom'un önene çıkartılır. Sanji biraz hırpalanmış bir haldedir çünkü baya mücadele etmiştir. Bigmom'la aralarında bir konuşma başlar. Sonra Bigmom şeker komasına girer, şeker ister ve şekerleri gelir ama beğenmez. Sanji 'de (bildiğimiz üzere yemekleri ziyan edenleri pek sevmez) dayanamaz şekerlemeleri hemen bir kaç aşçılık hareketiyle lezzetli hale getirir. Bigmom bunları yiyince de tekrar ister. Yani Bigmomun adaya gelişi engellenmiş ama tayfa Bigmom 'un elinde tutsak kalmıştır. Arc sonunda da bizim Sanji Bigmom tayfası için ziyafet hazırlar ancak bu yiyecekler halsiz bırakmak içindir. Bigmom tayfası yemekleri yer ve halsiz kalır bizimkilerde fırsattan istifade gemiyi alıp Luffy'lerin yanına gelecektir. Diye düşünüyorum ama çok saçmaladığımın farkındayım
:at:

Neyse bölüm güzeldi. Sabo Ejder Tekniği kullanıyo galiba o bir ejderhadan ders mi aldı :hhh: Fairy Tail misali. Ayrıca Dof eceline susamış galiba...
Bigmom un şekerleri begenmemesi çürütür bu teoriyi.Aslında beğenmemesinden ziyade Bigmom şekerleri israf/ziyan etmez her türlü götürür.Beğenmeyecekse de yedikten sonra beğenmez :)

Hacı olaya tersten bak sabo sıradan biri değil devrim ordusunun 2 numara sı
Güç değil kişilik yönünden baktım olaya. Dof ile olan anlaşmasından beri kıllanıyorum zaten. Rütbesinin hakkını veremiyor bence. Fazla yumuşak kalıyor biraz ağırlığını koyması lazım. Onun yerinde Kizaru olsa Dof 3.5 atardı.

Bu arada konuya anket eklenmemiş.

Her zaman dedim ve derim.Amiral altı boştur.Onlar olmasa denizciler sadece asker memleketi.Silahı veriyorlar,sıka sıka ilerliyorlar hepsi bu.Sabo üzülünce fuji nin gözler değişti.2 teknik çarpıştırırlar,sonra bu vs biter uzamaz.Ama sabo ace den daha etkili kullanacak meyveyi belli.Luffy ve law büyük ihtimal sahte dof ile vs atacak.Dışarısı da mini ID bölümleri olacak gibi.O kadar adam gösterdi bunlarında dövüşmesi lazım.Ama bir şey dikkatimi çekti.Sabo 2 numara ace 2 numara,2 sinde de mera-mera yedi.Sabo da ölür büyük ihtimal.Sırf luffy yi 1 numara yapmak için.
Valla şu an meyve namına bir şey görmedik.Çok bir şey göreceğimizi de pek sanmıyorum.Adam meyveyi tanımıyor daha.Buradakilerin algıladığı şekilde meyveyi yedi diye meyve şov yapacak değil.Hotarubi vs yığınla tekniği vardı ace'in...
Bunun bildiği muhtemelen geliştirme aşamasındayken gördüğü Hiken.O yüzden bir teknik rastgele şu an bulursa bulur.Yada başka gördüğü bir tane varsa onu kullanır.Ancak ace ne yaptıysa aynısını yaparsa saçma olur.O yüzden beklentiler yüksek tutulmasın.Meyveyi daha yeni yedi.

Valla şu an meyve namına bir şey görmedik.Çok bir şey göreceğimizi de pek sanmıyorum.Adam meyveyi tanımıyor daha.Buradakilerin algıladığı şekilde meyveyi yedi diye meyve şov yapacak değil.Hotarubi vs yığınla tekniği vardı ace'in...
Bunun bildiği muhtemelen geliştirme aşamasındayken gördüğü Hiken.O yüzden bir teknik rastgele şu an bulursa bulur.Yada başka gördüğü bir tane varsa onu kullanır.Ancak ace ne yaptıysa aynısını yaparsa saçma olur.O yüzden beklentiler yüksek tutulmasın.Meyveyi daha yeni yedi.
Meyvenin sabo için güzel tarafı,ortamı alevlendirmesi :D Yoksa sabo teknik+haki insanı.

Bastille'nin tek yemesini zaten bekliyordum da kılıcı falanda kaptırmış. Bütün koramiraller böyle olmaz umarım. Amiraller başka bir şeyle meşgul olsa iki günde yıkarlar denizcileri.

Sabo ve fuji olayında da fujitoranın biraz kafası güzel gibi. Ama az ciddileşirse saboyu harcar diye düşünüyorum.

Meyve yedi diye saboyu övmüyoruz... saboda çok sağlam haki var zaten herzaman deöişimdir hakin kadar adamsındır diye...
İyi de meyveyi yemeden önce İsshoyu alır diye bir algı yoktu.Hatırlatırım.Meyveyi yedi yemesine ama şu an ona ne kattı.Hangi mera tekniğini yapmış şu sayı ?

Ayrıca Oda meteor kullanamamasını Birdcage tekniğine bağladı.Sabo etkilenmiyor gibisinden bir şey ima etmedi.Meteora bakarkenki suratına bir bakın.Law ve Doflamingodan ne farkı var ;) Tabii ilk meteor zamanları Doflamingo aynı surata bürünse amiral altı oluyordu...:artiz:

rahmetli Beyazsakal'ın Ronse'a yaptığının aynısını yaptı Sabo reis.Zamanında demiştik Sabo meyveyi yemeden önce dofilamingo seviyesiydi meyveyle beraber amirali aşmıştır diye dalga geçenler olmuştu..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık