Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 746: Yıldızlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam hükümet gibi adam be 500 milyon ödül biçiyor :cool: Görün bunları görün.Kim var bu çapta başka...
Mihawk falan geçiniz o anca hayvanat bahçesi kurar :D

Bu arada Bastille açık açık doflamingo'yu yenemeyiz mi dedi yoksa demek istediği adam lord ona dokunamayız şu ittifak ile ilgilenelim mi demek istedi?
Lord oldugu için dokunamayz diyor, steam çevirisi daha yapılmamış ama ordada %99 bu şekilde çeviriler.Akla en yatkın çeviri bu.

Bişeyler atıştırayım dedim karnım zil çalıyordu ama yeni bölüm gelmişmi diye bakayım dedim gelmiş :ehe:.Yemeği bırakmama değdimi diye sorarsak evet değdi :D. Ussop u pek seven çıkmaz ama kabul edin adamın bulundugu sayfalarda verdiği tepkiler harbi komik :D.Yapılacak çok fazla bir yorum yok ama güzel bölümdü eğlenceliydi

Barto sahneleri çok iyiydi. :ehe:
Halk Riku'yu anladı 10 yıl sonra olsa da... :/
Her yıldız için 100m... Yıldızlar güce göre değil. Çoğu en azından. :/
Şu Kanjuro'dan ne cacık çıkacak bakalım. Çok merak ediyorum.
Luffy yemişim yonkouyu şu ülkenin haline bak diyerekten atarı koydu. Adam... :good: Böyle bir adamın tayfasına Usopp yakışmıyor. :/

Unknown

"Beni kölen yap Robin-chan" :D :D Barto gittikçe iyileşiyor..Ayrıca benim hoşuma gitti 5 yıldız Usopp..Ne de olsa şuan ki kargaşayı başlatan adam.Öyle yada böyle Dofly i en çok sinirlendiren adam :D Lakabı God diye kalırsa hiç hoş olmaz orası ayrı tabi :D Neyse çince yi görünce berbat bir bölüm olucak sanmıştım ama yinede ortalamanın üstündeydi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık