Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 743: Dressrosa Sallanıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Allah m Allahım :D çok güzel bölümdü.

Dof un ile alakalı 2 durum olabilir.1.si @İsko da demiş adam meyvesine tam hakimdir vücüdunuda tel tel ayırabiliyordur.2.side Kroys u kurtarmak ve yardım amaçlı Law işin içine girmiştir,ama kelepçeleri Kairoseki değil mi bilemiyoruz.Kairoseki çıkma ihtimlai %90 olsa dahi lawın şuanki duruşu kairosekinin zayıflarmasında hiç etkilenmemiş gibi.

Sabo sabo...adama diyebileceğim hiç birşey yok :D Adam aşmış ve tekniklerininde ustası ve kurtarıcısına saygdanmıdır bilinmez hep bir Dragon ibaresi var :a:

Denizcilerinde müdahaleye başlaması çok uzun sürmez kanaatindeyim bütün korsanlar bizimkiler gibi değil malum.
Bölüm çok iyidi be :alkis:

lufy

dof kendi kopyasını yapmış olabilir meyve yeteneğiyle veya bir teknikle birde cyrosu yonkoo yaptınız 3000 galibiyet almış çizik yememiş cyros bence bu arcın wiper.ı dof ilerleyen sayılarda bunla top gibi oynar dofun rakibi belli lufy,den başkasına yar olmaz..

Abi çok kasmaya gerek yok.
Bulunulan ortamda insan vücudunu rahat ayırabilen biri var mı ? Evet :T
Kim ? Law :T
Çok derin düşünmeye gerek yok o dofunn yeteneği öyle çok fantastik bir şey değildir :W

Law , Dofun gardını indirmesini bekliyordur. Kyros bunu sağladı. :T
Bulunulan ortamda Law olduğu sürece baştan aşağı doğranmış olsa da inanmam :/

Valla ben Law kurtardıya bakmam, Law kurtarmasa ölürdüye bakarım..

Not:Bölüm gazıyla iyi gömeriz Dofu.

Ben şahsen onun gerçek Dof olduğunu düşünmüyorum.Px tarzı robot veya direk kukla olabilir.Ama gerçek Dof olmasını isterim.Gebersin gitsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık