Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 740: Sana Güveniyorum!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sugarı usop indirecek perona'yı indirdiği gibi(kendi düşüncem tabi ) ama ula vicdansız usop ne demeye kaçıyorsun , bizi niye geriyorsun , adam bide franky'e suç atıyor , bi kaşık suda boğacan usop'u

Usopp'a saydırma haftası başlasın. :S

Son sayfa yaşanmamış olmalı yok affı yok bunun.
Violet iyi hoş da Luffy'yi neden engelliyon be? :/

Bu kızın meyve abartı olmuş gene.O sahte kollara dokun oradan robin oyuncak olsun.Tamam onlara vurulduğunda robin acı çekiyor ama bu kadarı da fazla be.Usopu savunmasın kimse bir daha.Ya da E.ODA onu kahraman yapacak ama öncesinde sıçma bölümü çizdi.Eğer bu şekilde devam ederse çok saçmalar mangaka.Bu ne arkadaş madem kaçacaksın kıza 1 tane ateş,karabiber topu falan at kaç.Kitap yazıcakmışmış.Kaptana bak tayfaya bak.Yeni dünya da tayfanın çocuksu özelliği iyice gına getirdi.Öldürme iç güdüsü olan 1 zoro var.O da kesemiyor zorunluluktan.Çoppar,nami,usop,brok acilen karakter değişikliğine gitmesi lazım yoksa senaryo takip edilir sadece.Bu ne abi kaçmak falan.Canavar 3 lü değişti.Luffy-zoro-franky oldu.Kim ne derse desin.Adam yok mu daha gelen diyor.Helal olsun franky ye.

bu zamana kadar usopp'a bişey demedim ama bu saatten sonra ben de anti-usopp :mad: çok ağır küfürler ederdim foruma ayıp olur

Anti-usopp tam anlamiyla..
silsin su karakteri hicbir yardimi yok ya...
foxy gelse daha cok sevinirdim, 2yil cope gitti ona yanarim.

Bir önceki konudaki yorumumu tekrarlayayım. Forumda Usopp sempatisi bulunan az sayıda kişiden biriydim. Ama bu sayıda gerçekten ayıp etti Usopp-kun. Ama sürekli olduğu gibi vicdan yapıp dağıtacaktır ortalığı. (2 senelik power up'tan sonra artık görkemli birşeyler bekliyorum.) Hiçbir zaman tutmayan tahminlerim gibi bunu da bir kenara yazıyorum. :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık