Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 738: Trebol Kuvvetleri: Özel Yönetici Sugar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Monkey :D Luffy

Bakın buraya yazıyorum, Sogeking yakında seri içinde sahneye girecek ve onu dizginleyebilecek kimse olmayacak.
yemin ediyorum bir ara yazmayı düşünüyordum aslında ussop için en büyük power up bu olur bir nevi hakuba tarzı usop un içindeki potansiyeli açığa çıkarmasını sağlayan sogeking hem oda nın bayıldığı korkak usop tan vazgeçilmemiş olur hemde usop un girdiği açmaz çözülür

Ryner Lute

avatarımda ussop vardı artık yok
bu adam için pekte ümidim kalmadı :/

Red-Kit

yemin ediyorum bir ara yazmayı düşünüyordum aslında ussop için en büyük power up bu olur bir nevi hakuba tarzı usop un içindeki potansiyeli açığa çıkarmasını sağlayan sogeking hem oda nın bayıldığı korkak usop tan vazgeçilmemiş olur hemde usop un girdiği açmaz çözülür
usopp için en doğru yolun bu olduğunu düşünüyorum bende.başka çıkar yol yok galiba usopp bu şekilde devam ederse denizlerin cesur savaşçısı işi çok zor.sogeking maskesi altında yapıcak ne yaparsa,en sonunda da maskeye ihtiyaç duymadan dövüşünce cesur savaşcı olmuş olur.usopp'u çift karakterli olarak görücez gibi

Madao38

Bence Usopp'tan hiçbir şey olmaz Oda bu adamı nasıl keskin nişancılar kralı yapacak o saçma sapanıyla anlamıyorum :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık