Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 737: İdari Kule!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yorum yok :(
Cavendişte oyuncak oldu
Trebol'ü Kinemon alacak gibi geçen bölüm ortadan da kayboldu.

Sabo reyiz ayarı veriyor gibi gözüküyor.Cavendish oyuncak olmuş ama Bakura katliam çıkartıcak orada.Usopp tayfası bebeyi bulmuşlar bir an önce bayıltsalarda ada karışsa biraz :D

Cavendish oyuncak olduysa kızın yeteneği haki filan dinlemiyor anlamına geliyor kanımca.

Edit: Uyurken olabilir bak yoksa çok uçuk bir yetenek olur.

Roronoa Zoro

Al işte... O bebenin hakisinin Cavendish'ten yüksek olduğunu söylemeyin bana :/ Uyurken mi yaptı acaba?
Sabo spoiler'a bakılırsa hayvanımsı bir şey çıkacak, o vücutla direkt kapışabiliyorsa Burges'la, hakisi tavan yapmıştır. Logia gömücü koyabiliriz adını, haa pardon, elindeki borunun hakkını yedik. One Piece aleminin en bombastik silahı, BORU (Gücü sembolizmden değil, Fıratpen'den geliyor). Döşeyecekler sana boruyu Burges bey.
Cavendish oyuncak olduysa kızın yeteneği haki filan dinlemiyor anlamına geliyor kanımca.
Kaç sayıdır diyorum, Vergo vs'si bize her şeyi gösterdi diyor forumdaşlar. E. Oda böyle bi' hata yapmış olamaz diyorum, her sayı daha da yaklaşıyor hataya. Çok imba bir meyve olur eğer öyleyse.

Ulan Cavendish Trebol'ü alacak dedik ama oyuncak olmuş.Ee ne demeye harcadın bu adamı Oda ? Tek amacın sürtük Rebecca'yı gruptan çıkarmak mıydı? Yazık valla yazık.

Burgess vs Sabo'yu merakla bekliyorum.Bakalım neymiş bu adamların çapı.Diğer yandan hiç elenen var mı merak ediyorum.İnşallah Rebecca'yı parça pinçik etmişlerdir.

Bir bölüm çıksın hele. Cavendish konusunda ise uyuyorken olmuş olabilir. Sonradan kendine geldiğinde bakmış oyuncak halde. Belki de hiç uyanmadı bize hala uyuyorken bile gösterilebilir. Duruma göre bizimkiler kızı yenince normale dönüp 2 süpernova ya sahip bizim tayfaya minnet duyabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık