Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 736: Baş Yönetici Diamante

Alpamis

frtztrk

Tahta logiası çıkarsa Vernik parameciası da olması gerekir:D

Karanlık ışığın yokluğuna deniyor. Yani kendisi bir güç değil tam olarak. Işığın olduğu yerde buz, magma, kum, duman vs. Olabilir ama tam manasıyla karanlık olamaz. Yani kendi başına bir güç değilken elementsel olarak veya doğasal bir güç olarak bir kefeye konamaz.
Karanlığı "var" olarak tanımlayamazsın zaten. O yüzden Karasakal'ın meyvesi karanlıktan çok karadelik(veya artık her neyse) üzerine demek daha doğru olur. Yani yine doğada bulunan birşey o söylenen mantıkta bir hata yok.
frtztrk

Tahta logiası çıkarsa Vernik parameciası da olması gerekir:D
Alvida'nın bir üst versiyonu oluyor sanırım o :D

Karanlığı "var" olarak tanımlayamazsın zaten. O yüzden Karasakal'ın meyvesi karanlıktan çok karadelik(veya artık her neyse) üzerine demek daha doğru olur. Yani yine doğada bulunan birşey o söylenen mantıkta bir hata yok.

Alvida'nın bir üst versiyonu oluyor sanırım o :D
Karanlık da var olan bir madde. Buna da karanlık madde deniyor. Bir belgeselde şöyle açıklamış.
[video=youtube;6NZu7aSVXIU]http://www.youtube.com/watch?v=6NZu7aSVXIU[/video]

Zaten kurouzu mu ne karadelik demek değil mi? Karadelik üzerine bir meyve olsaydı böyle bir saldırısı olmazdı. Ama karanlığın çekim gücünü kullanıyor.

Karanlık da var olan bir madde. Buna da karanlık madde deniyor. Bir belgeselde şöyle açıklamış.
[video=youtube;6NZu7aSVXIU]http://www.youtube.com/watch?v=6NZu7aSVXIU[/video]
Yalnız o Darkness değil Dark Matter diye geçiyor. Türkçeleri yakın olsa da İngilizceleri arasındaki farkı anlamaya daha yardımcı.

Zaten kurouzu mu ne karadelik demek değil mi? Karadelik üzerine bir meyve olsaydı böyle bir saldırısı olmazdı.
Yani aslında Karasakal'ın gücü karanlık değil karadelik demek istedim ben. Işığın yokluğundaki kavram değil yani. Tabi bu benim gördüklerimden çıkardığım düşüncem. Yine de burada tek kafama takılan karanlıkta kalması meyvenin gücünü arttırır mı? Wb'den gücü alırken kapatmıştı çevresini bunu iki sebeple yapabilir 1. ne yaptığının görünmesini istememesi 2. si de karanlığın meyvenin etkinliğini geliştirmesi Croco-çöl denklemi gibi. Eğer 2. sebepse ben yanılıyor olabilirim meyvenin işleyişi hakkında.

Karanlık elementimsi birş şey ise ışık-karanlık ve buz-ateşi bir tutmuş oluyoruz ama buz ve ateş birbirlerinden bağımsızlarken ışık ve karanlık değil. Yok mu bi fizikçi :D

Frtztrk, bence de o örtünün altına girmesinde bi keramet var. Karadelik meyvesi olsaydı sadece dokunur alırdı herhalde meyveyi ama karanlıkla da bir ilişkisi var ki siyah örtünün altına girdi. Garip garip şeyler.

Karanlık ışığın yokluğuna deniyor. Yani kendisi bir güç değil tam olarak. Işığın olduğu yerde buz, magma, kum, duman vs. Olabilir ama tam manasıyla karanlık olamaz. Yani kendi başına bir güç değilken elementsel olarak veya doğasal bir güç olarak bir kefeye konamaz.
Doğru direk element diyoruz ama bunu açıklayacak başka kelime yok bul o adı verelim :oleyo2:
Dediğin gibi Karanlığı ışığın olmadığı yer olarak tanımlıyoruz ama karanlığın bir element olduğu gerçek
Karanlık madde :good:

[ Çok bilimsel sallarım :oleyo2: ]
Bende Kaya'dan çok Kale meyvesi veya Manipüle etme meyvesi bekliyorum.
Kayaya pek benzemiyor kaya olsa Fantastik 4'deki Grim gibi olur [ Gaya adam :D ]

Not: Her zamanki gibi konu nereden nereye geldi gene onu fark ettim not edeyim dedim bölüm boşta değildi o kadar :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık