Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 736: Baş Yönetici Diamante

Yani aslında Karasakal'ın gücü karanlık değil karadelik demek istedim ben. Işığın yokluğundaki kavram değil yani. Tabi bu benim gördüklerimden çıkardığım düşüncem. Yine de burada tek kafama takılan karanlıkta kalması meyvenin gücünü arttırır mı? Wb'den gücü alırken kapatmıştı çevresini bunu iki sebeple yapabilir 1. ne yaptığının görünmesini istememesi 2. si de karanlığın meyvenin etkinliğini geliştirmesi Croco-çöl denklemi gibi. Eğer 2. sebepse ben yanılıyor olabilirim meyvenin işleyişi hakkında.
senin söyledigin 2 gücede sahip.teach ısıgın zıttı,aynı zamanda karadeligin yani karanlıgın cekim gücünede sahip.mangada hatırlayamıyorum ama animede acee saldırmadan önce günesinde önünü kararttı.etrafını ve düsmanlarını hep karanlıkla kaplıyor.wbyi bunun içine çekmeye calıstı,wbnin meyvesini alırken,kara bir örtünün altına girdi.

nasıl ace atesten evin ortasından gecerken atese hükmediyorsa,teachinde karanlıkta gücü artıyor olmalı.

yani yami yami no mi,karanlıga ve karanlıgın cekim gücüne hükmeden bir logia.

senin söyledigin 2 gücede sahip.teach ısıgın zıttı,aynı zamanda karadeligin yani karanlıgın cekim gücünede sahip.mangada hatırlayamıyorum ama animede acee saldırmadan önce günesinde önünü kararttı.etrafını ve düsmanlarını hep karanlıkla kaplıyor.wbyi bunun içine çekmeye calıstı,wbnin meyvesini alırken,kara bir örtünün altına girdi.

nasıl ace atesten evin ortasından gecerken atese hükmediyorsa,teachinde karanlıkta gücü artıyor olmalı.

yani yami yami no mi,karanlıga ve karanlıgın cekim gücüne hükmeden bir logia.
Bu dediğinin yanlış olduğunu Entei saldırısı karşılıyor bir bakıma. Sonuçta ufak da olsa güneş gibi parlak bir madde çıkarıyor ve karanlığın eğer buna karşı bir problemi olsaydı bence Teach'in zorlanması veya buna bir tepki vermesi gerekirdi diye düşünüyorum o saldırıyı görünce. Bu yüzden sadece karadelik olayı daha ağır basıyor bence. Yoksa daha önce de dediğim gibi örtünün altına girmesini de göz önünde bulunduruyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık