Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

733: Kutsal Ejder'e Saldırı! Luffy'nin Öfkeli King Kong Gun'ı!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    51
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çocuk oyuncağı olsa luffynin suratı o halde olur mu yahu baksana dişleri sıkmış ıkınır vaziyette.Anime kötü yapılmış olabilir de bu kısmın aktarımında sorun yok.
Alpamis lafı ağzımdan almış. Zaten zar zor ayakta duruyordu, hakisi de yoktu. Bir de üstüne vücuduna daha çok yük bindiren saldırıyı yapınca öyle bir durum çıkmış ortaya. Dof'u ben de seviyorum ama her şey ortada. Delmiş geçmiş Luffy. :/

Bana anime manime demeden önce mangadaki surat ifadesini açıklayın.Anladık toei birsürü ekleme yapıp kalitesiz iş çıkarıyor da kaç yıllık animatörlerden daha iyi biliyorsunuz anlaşılan mangayı animasyona dönüştürmeyi.

Bana anime manime demeden önce mangadaki surat ifadesini açıklayın.Anladık toei birsürü ekleme yapıp kalitesiz iş çıkarıyor da kaç yıllık animatörlerden daha iyi biliyorsunuz anlaşılan mangayı animasyona dönüştürmeyi.
Ya hacı bırak gözünü seveyim.
5 dakika şu sahneyi çizen adamlardan bahsediyoruz burada. Animatörlerin neyini savunuyorsun?

Usta tekniği yapmasının zorluğu o. Zaten o surat ifadesi tam tekniği yaptığı sırada oluşmuyor mu? Ağı vurduğu ve deldiği anda Luffy'nin zorlayıp delmeye uğraştığı bir durum surat ifadesi görmedik ki? Yumruğu o şekilde itikleyemez de? Animede ki olay saçmalık değil mi? Neyi itikliyor orda? Yumruk zaten uzamış gidebileceği yere kadar. Ok yaydan çıktıktan sonra onu nasıl daha da itesin?

Son düzenleme:
Tamam da arkadaş tellerin arasından kolunu geçirirken iğne ipliğinden geçirirmiş gibi geçirmiyor ya bu adam.Luffynin surat ifadesine bakarsan o kadar kolay olmadığı belli.Çocuk oyuncağıymış gibi sanıyorsunuz.Mangada bize hareketli gif olarak gösterecek halleri yok.O kısmı animeye aktarmak zorundalar bunda bir yanlışlık yok.
O surat ifadesinden zorlandığını nasıl çıkardın? O ifadeyi Luffy birine vurmadan öncede yapıyor.

Luffy'nin tekniğinin zorluğu o. Yoksa ağı yırtmasının değil. Eğer o teknik ağı yırtabilecek güçteyse direk yırtar. Yırtamayacak güçteyse yırtamazdı. Luffy o tekniğini yaptıktan sonra onu itip de zorlamak gibi bir şansı yok.
Ben itip zorluyor mu diyorum.Vuruşu yaparken eli kuma gömülürmüş gibi oluyor bir süre.Ağa vurduğu için bu normal bir durum.O yüzden ittirmek olarak algılamayın.Tamamen sert ve katı birşey olsa zaten böyle olmaz.

O ifade G4'ün Luffy'yi zorlaması ve Luffy'nin inançlı hali işte. Bildiğin tüm gücünü o kola aktardığı ve her şeyiyle vurduğu için o ifade çizilmiş suratına.

Gidip Usopp'a da vursa aynı ifade olacak suratında. Hem sinir hali var hem de yorgunluk. Hem de G4'ün etkisi.

Ben itip zorluyor mu diyorum.Vuruşu yaparken eli kuma gömülürmüş gibi oluyor bir süre.Ağa vurduğu için bu normal bir durum.O yüzden ittirmek olarak algılamayın.Tamamen sert ve katı birşey olsa zaten böyle olmaz.
Anime de resmedilen ittiği. Ağı yırtmaya çalışıyor gibi gözükmüş. Ama saldırıyı yaptı ve ağı deldi. Saldırıyı yaptıktan sonra ek bir çaba sarfetmiyor Luffy Animede olduğu gibi.

Drake ve Caribounun kapak hikayesi vardı koy onu 3-4 bölüm çıkar. Birde Jinbei koysan tamamdır 2 ay vakit kazandın :D

İtme olaylarının allah belasını versin en çok ben kıl oluyom ona. Deliriyom resmen. Hdfresh'in attığı video güzel ama. Bir ses efektleri fail.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık