Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

723: Haki Çarpışması! Luffy, Doflamingo'ya Karşı!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    50
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Entry - Avatar uyumu :(
1 gün kaldı.
Benim 4 ay önce söylediğim şeyleri animeciler bu bölümde resmen gözümüze sokmuşlar. Adamda nasıl bir haki var ki sal sal bitmedi. Lufy'nin kendisine vurmasına bilerek izin verdi. Law'ın saldırısı resmen bitirdi Dof'u, kaç dk saldırı yaptı başkası çoktan ölmüştü.
Sen o avatarla konuşma lütfen,konuştukça batıyorsun. :(
Mangada açıklayamadığı şeyleri animede gözümüze sokmuyorlar mı işte. Bölümde her şey gayet netti.

1 gün kaldı.
Benim 4 ay önce söylediğim şeyleri animeciler bu bölümde resmen gözümüze sokmuşlar. Adamda nasıl bir haki var ki sal sal bitmedi. Lufy'nin kendisine vurmasına bilerek izin verdi. Law'ın saldırısı resmen bitirdi Dof'u, kaç dk saldırı yaptı başkası çoktan ölmüştü.

Mangada açıklayamadığı şeyleri animede gözümüze sokmuyorlar mı işte. Bölümde her şey gayet netti.
Animecilerle aynı kafayı yaşıyon düşün halini. Toei = sen :(

Tek guzel yer dofun kalktigi sahne.Onun disinda mubareklerde rikidou senin gibi cakra burada haki var sal sal bitmedi.

OP Anime taşlama gibi bi konu açılsa da orda yazsak. Buraya yazınca milletin şevki kaçmasın.

doflamingo , law'ı ezmeye kalkmadan önce trebol luffy'i yapıştırıp kenara atıyor. Ama nasıl kurtulduğu belli olmadan aniden doffy'nin önünde bitiyor. Üstelik mangada öyle bir sahne yok. Kaldı ki şu kral haki salınımından sonra gelen flasback mangada yok . Ulan onu koyana kadar mangayı bitirsene. Ya da en azından lawın olayını. Hele o efektler... Herkes gibi ben de bir getsugo tenshou bekledim zira gidişat o yöndeydi. Üstelik bu haki salınımı ne zamandan beri reiatsu salınımı gibi oldu. Betonun altındaki adamların o fark edilmesi taşların yerinden oynaması . Nereden tutarsan tut elinde kalan bir bölüm . Uzun zamandır izlemiyordum , sırf şu iki malum sahneyi görmek için bakayım dedim de yine pişman oldum.

OP Anime taşlama gibi bi konu açılsa da orda yazsak. Buraya yazınca milletin şevki kaçmasın.
Bunun yeri burası bence.Benim yaptığım şey OP Anime taşlama değildi.İzlediğim bölüm hakkında düşüncelerim yazdım.Ortada iyi bi iş olsaydı iyi derdik.Kaç aydır bu sahneyi bekleyenler var.Kaç haftadır 1 manga bölümünden 1 bölüm yaptılar uzata uzata lastik gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık