Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 723 Bölüm Yorumları / 724 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law fena ayar verdi yalnız, Sanji'ye yardıma gitse ve bizimkiler oradan çıksa gemideki uçma mekanizmasıyla(adını unuttum)ne güzel olur:D

Sanji'yi övmeyi unutmuşum, çok karizma bir giriş yaptı gene ah ulan ah bu girişleri gördükçe aklıma bu adamda mera mera olsa acaba ne olurdu sorusu geliyor

sanji yine artizlik bir giriş yaptı ve law kaçtı acaba brook-sanji-law- choppar -nami dofu indirebilirmi he bide amiral var :D o zaman law- sanji dofu olasın ötekiler cesarı kaçırsın ellerinde koz olduğu için kurtulurlar belki :D nereye bağlıcak acaba çok merak ediyorum.

bölüm 722 ne kadar sıkıcıysa bölüm 723 o kadar süper :D Çevrilmesini bekliyoruz heyecanla

Sanji güzel giriş yaptı.

E.oda yine güzel kurguladı Kör amiralin elinden adam kaçırması pek şaşılası değil.
Law bir gol daha attı.

Amiralin K.hakisi Dof'tan iyi çünkü ilk o frketti gökteki olayı.
Ve Dof'un kalbi sıktığı sahnede sırıttım(gülmedim ama yüz kaslarım oynadı)

Dof geminin oralarda ,Sanji+Law+tyfanın bir bölümü orada amiral gelene kadar güzel şavaşırlar.
Dof'un topuklaması lazım Dressrosa'a doğru yoksa ordakileri ya dövecek ya dayak yiyecek ki dayak yemesi muhtemel gözükmüyr(senaryodan dolayı) bu yüzden birşeyler patlak verecek.

arabastadada günü kurtarmıstı sanji,yine bir seyler basarıcak sanki :D

isshonun gücü graviton ve bluenote stinger gibi dedim aynen öyle cıktı,meteor falan yohtur ;)

doflamingo shicbukaiyse,lawda öyle,öyle görünüyorki,issho olmasa law denk dövüsebilcekmiş doflamingoya karsı,yenilse bile arada cok fark yok.

üstelik japoncadan anlamadıgım :D ama tahmin ettigim kadarıyla yer cekimini yöneten issho ama,room içinde tüm yönetim lawa geciyor ve kendini kayayla yer degiştirdi.

doflamingoya bu bölüm gelen çifte kapaktan sonra,luffyden çifte elephant gattling bekler oldum :artiz:

bölümde law ve sanji sekillerini yaptılar,önümüzdeki sayılara bakalım.:flaugh:

Shichibukai shichibukai'dir, net. Ne Mihawk amiral seviyesinde ne Law Buggy seviyesinde. (Bugiyi dövüş gücü olarak adamdan saymayalım lütfen.) Amiral varsa işler değişiyor gördüğümüz üzere.

Sanji de reyizdir, bu da çok net. :D Bacağındaki ateş gözlerine vurmuş. Dofly'ı yakar o ateş.

Luffy için shic.leri hedef olarak görmüyorum artık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık