Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

722: Azim Bıçağı! Gamma Knife Karşı Saldırısı!

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    42
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzak çizimlerde her zamanki gibi sıkıntı var. Bunu es geçiyorum artık, alıştık. Gama Knife'ı da biraz uzun tutmuşlar ama iyi yansıtmışlar. Bölüm genel olarak iyiydi bence. Diğer bölüm bundan daha iyi olacak gibi gözüküyor.

Doflamingo kan kustu da kustu ama dibindeki Law'a hiç bulaşmadı. Başarısız.

Yine bol efektli patlamalı bişeyler yapmışlar. Haftaya dozu arttıracaklar gibi du bakalım.

Uzak çizimlerde her zamanki gibi sıkıntı var. Bunu es geçiyorum artık, alıştık. Gama Knife'ı da biraz uzun tutmuşlar ama iyi yansıtmışlar. Bölüm genel olarak iyiydi bence. Diğer bölüm bundan daha iyi olacak gibi gözüküyor.
Gamma Knife'ı keşke hızlı yapsalarmış. İyi yansıtamamışlar bence. Çünkü Law aniden Dof'un beklemediği anda yapıyordu bunu. O sahne ani olmalıydı bence.

Burada birbiriyle yarım saat bakıştırmışlar sevgili gibi. Türk dizisi gibi olmuş. :D

Gamma Knife'ı keşke hızlı yapsalarmış. İyi yansıtamamışlar bence. Çünkü Law aniden Dof'un beklemediği anda yapıyordu bunu. O sahne ani olmalıydı bence.

Burada birbiriyle yarım saat bakıştırmışlar sevgili gibi. Türk dizisi gibi olmuş. :D
Biraz da araya flashback girdi ya ondan uzun sürdü. Ama haklısın. 30 saniye kadar kısa tutsalarmış tam tadında olacakmış.

Sen mi yazmıştın biraz önce... ? Mingo neden bekliyor mal gibi diye :) Onun açıklaması sanırım şu şekilde yapılabilir:

Mingo Law'ı öldü biliyor. Dolayısıyla Law'ın karşısına çıkacağını hiç düşünmedi. Law da afilli bir şekilde karşısına çıkınca adam hortlak görmüşe benzedi resmen ve tepki veremedi :)

Not: Zaten Mingo'nun başına ne geldiyse o dandik kenb. hakisi yüzünden geldi.

Ama gama knife'ın renklendirmesini ve efektini güzel yapmışlardı ya. Ben beğendim :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık