Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

721: Law Ölür! Luffy'nin Öfkeli Saldırısı!

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    32
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neden animeyi izlemediğimi bu bölümle birkez daha anlamış oldum.. Sahneleri nasıl bu kadar batırabiliyorlar? :/

Bu bölüm iğrençti resmen. Bu kadar kötü çizim olamaz. Çok fazla takmam çizimleri ama bu kadar kötüsü olmamıştı sanırım.

çizimler gerçekten çok kötüydü katılıyorum nedense orta verdim bölüme sanırım manga'yı takip etmediğim için. birde Law bu Trebol'u kesmişti bu adam nasıl geri birleşti birisi açıklayabilir mi ?

Bu bölüm iğrençti resmen. Bu kadar kötü çizim olamaz. Çok fazla takmam çizimleri ama bu kadar kötüsü olmamıştı sanırım.
aynen bende ilk defa bu bölümde farkettim nasıl kötü çizdiklerini . law ın altı kan dolu lufy lawı çeviriyor ama önüne hiç kan yapışmamış . aklıma usopp un ketçap yıldızı geldi onda bile daha fazla kan vardı .:mad:

çizimler gerçekten çok kötüydü katılıyorum nedense orta verdim bölüme sanırım manga'yı takip etmediğim için. birde Law bu Trebol'u kesmişti bu adam nasıl geri birleşti birisi açıklayabilir mi ?
Yanlış hatırlamıyorsam 1-2 bölüme açıklanacak. Burada söylersem spoiler olur. Mangayı da takip etmiyormuşun zaten beklemede kal izleyerek öğrenirsin.

Biran zannettim luffy uçuyor.Havada yada askıda çok çok fazla kalmış yukardaki video ya bakın 1.21 ile 1.34 arası luffy aynı yerde saymış durmuş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık