Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

721: Law Ölür! Luffy'nin Öfkeli Saldırısı!

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    32
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doflamingo'nun mermisini bitişi bile çok uzun sürdü :( Onun dışında çizimler berbat ve Luffy'nin spring hopper tarzı saldırısını beğenmedim.

Bu bölümü beğendim. Doflamingo'nun ruh halini gayet güzel yansıtmışlar.

Luffy mangada da Bellamy'nin tekniğini kullanıyor muydu?

Benim kaldırıldı yorumum da ondan diyorum.Neyse.Çizimleri nasıl buldun? :)
Geçen hafta daha iyiydi bir de çok saçma sahneler eklemişler. Mangada Dofun yaptığı tek saldırı vardı şu break white orada da elleri çaprazlama normalde ama cebindeydi animede. Luffy'nin boyutlar yine fena. Geçen hafta umutlanmıştım ama Odanın çizdiğinden daha ince ve yapısız. Bellamynin yanında bağırdığı sahneden sonraki bir suratı var mesela onu görmek isterdim ama nerde? Law'un orta parmağı capon rtüküne aykırıdır belki hadi neyse de Luffy'nin o saldırıları çok garip geldi.
Orta sol paneldeki o suratı görmeyi isterdim.

Lan düzgün yapamıyorsunuz anladık da bari serinin ana karakterinin ruh halini doğru düzgün yansıtın be kardeşim. Ayıp lan bu ne böyle? Geçen bölümdeki kudurmuş Luffy nere bu Luffy nere? Mangadaki yüz çizimlerini yakalayın en azından. O da yok.

Yok arkadaş ya yok olmuyor. Ömrümü tüketti bu herifler.

Geçen hafta daha iyiydi bir de çok saçma sahneler eklemişler. Mangada Dofun yaptığı tek saldırı vardı şu break white orada da elleri çaprazlama normalde ama cebindeydi animede. Luffy'nin boyutlar yine fena. Geçen hafta umutlanmıştım ama Odanın çizdiğinden daha ince ve yapısız. Bellamynin yanında bağırdığı sahneden sonraki bir suratı var mesela onu görmek isterdim ama nerde? Law'un orta parmağı capon rtüküne aykırıdır belki hadi neyse de Luffy'nin o saldırıları çok garip geldi.
Orta sol paneldeki o suratı görmeyi isterdim.
Toeiden çok şey istiyorsun :( İlk defa çizimler bu kadar gözüme battı bu arada.

Toeiden çok şey istiyorsun :( İlk defa çizimler bu kadar gözüme battı bu arada.
Çok değil ama bilmiyorum niye böyle yapıyorlar. Çalışma koşulları vs ama bu kadar da olmaz. Odanın söz hakkı var mı bu anime üzerinde yoksa yine editörler mi bakıyor bu işe?
Lan düzgün yapamıyorsunuz anladık da bari serinin ana karakterinin ruh halini doğru düzgün yansıtın be kardeşim. Ayıp lan bu ne böyle? Geçen bölümdeki kudurmuş Luffy nere bu Luffy nere? Mangadaki yüz çizimlerini yakalayın en azından. O da yok.

Yok arkadaş ya yok olmuyor. Ömrümü tüketti bu herifler.
Son iki haftadır atıyorum yine yeri gelmişken atayım bu yorumun üzerine.

Arkadas bu nasil sirkettir ya.
Cizmden anlayan hic kimse mi yok su sirkette de bu cizimleri yapnlarin suratina tukursun.Ne duyguyu duzgun yansitabiliyorlar nede cizimi duzgun yapbiliyorlar.

Bugun anladim ki esekten adam olur bunlardan adam olmaz:)
Bosuna kendimizi paraliyoruz yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık