Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

718: Yerde Ilerlemek! Dev Heykel Pica'nın Sürpriz Manevrası!

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    25
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayır uzatmalar olmasında Naruto gibi filler mi olsun? Uzatmalar için laf edemem ama mangasındaki etkiyi anime de veremiyorlar.

Filler olsa daha iyi. En azından bölümler geldiğinde adam gibi geliyor. Kesintisiz izliyorsun.
Şöyle bir durum var güncel olduğun için hikayenin yavaş ilerlemesi sinir ediyor doğrudur ama güncel olmasaydın bu durum hiç etkilemezdi ki 1 yıl sonra arcı baştan sona izle demek istediğimi anlayacaksın.

Şöyle bir durum var güncel olduğun için hikayenin yavaş ilerlemesi sinir ediyor doğrudur ama güncel olmasaydın bu durum hiç etkilemezdi ki 1 yıl sonra arcı baştan sona izle demek istediğimi anlayacaksın.
Güncel değilim. Günceldim bıraktım. One piece kesinlikle eski tadında değil. Alabasta enies lobby ve diğer arclar da uzundu ama sürükleyiciliklerinden bir şey kaybetmemişlerdi. Ama yeni dünyayla birlikte hem görüntüler bozuldu hem de hikaye kopuk gidiyor. Adamlar bir önceki haftaki mangadan kalan sekiz sayfayı ve önündeki haftanın mangasından dört paneli alıp anime bölümü yapıyor. Manganın bittiği yerle anime alakasız. Mangada olmayan geri dönüşler var. Corazon en büyük örneği bunun. Lawın yakalandığında koltukta otururkenki sahnesine bak, yüzüne bak, hiçbir şeye benzemiyor. Ben ki mangadan bir nane anlamayan adamım, animesinden çok sevmeye başladım resmen

Güncel olarak izleme açısından çok kötü ama biriktirip izlenirse güzel olabilir en azından ben olayları hemen geçen animelerin duyguyu iyi yansıttığını düşünmüyorum bu nedenle bu yöntem daha iyi sonuçta tekrar izlenilebilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık