Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 715 Bölüm Yorumu / 716 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hakkaten he Dragon doğru söylüyorsun.
Zoro'ya habire handikap verir, Luffy'i adam akıllı dövüştürmez. Sanji ile uğraşıp duruyor zaten.
Bir bırak adam akıllı güçlerinin görelim ayrıca biraz bahtını aç şu Sanjinin.
Sanji kaldiramaz bir anda :cool: Baksana adam seri basindan beri milyon tane hatuna yavsadi anca bir tane olur gibi oldu anca işte seri sonunda bir tane manita yapar yeter ona :D Zaten cizgisini bozar fazla buldugu zaman adam bildigin abaza..

Kafa dede bizimkine sinirlenip saldırmış.
Luffy de Gözlem hakisini kullanarak sıyrılmış ondan.
Luffy, kafa dedenin kafasına saldırmış ama saldırısı fos çıkmış.
Kafa dede daha da sinirlenip, daha çok saldırmış.
Luffy maskesini kaybeder.
Bobby funk insanları yeteneklerini ve kişiliklerini emen bir meyve yemişi. Nasıl emiyorsa anlamış değilim.
Bobby funk saldırıda bulunur ama kafa dede bu adamı durdurur.
Bobby funk der kafa dedeye. Eğer bir yumruk vurursam Luffy nin işini bitiririm der.
Kafa dede ve Bobby funk birbirine bir saldırıda bulunurlar ve ikiside Nakavt olurlar.

Not: bazı cümleleri anlamakta çok zorlandım. Yazan kişinin yazımından mı yoksa benim ingilizce yetersizliğimden mi anlayamadım. % 90 olarak bunlardan bahsetmiş. :oleyo2:
Doğruysa bence en güçlü meyve Bobby Funk'ta..

Funk'ın meyvesi çok ilginç geldi bana. Mutlaka büyük bir dezavantajı vardır yoksa muhteşem ötesi bir meyve olur.

Sylar

Heroes diye amerikan dizisi vardı, orada baş karakterin de gücü diğer gücleri absorbe etmeydi. Eğer aynıysa OP'nin en güçlü meyvesi çıktı karşımıza desene :oleyo2:

Spoiler doğruysa dediğim tutmadı ya tüh :p kafa dedeyi Luffy indirecek demiştim :mincika: Zoro'nun bi sınırlarını görsek artık süper olacak. Reis'in o karizmatik sırıtışını göremedik ne zamandır özledik vallahi :artiz:
Funk, Peter'sa Teach' Sylar'dır :D

Croco-Boy

Konu başlığı heroes değil , genel sohbete geçin.

Spoiler içimi kaynatti super olacak bu bölüm.

Spoiler mangaspoiler sitesinde var ama arlongpark ta hala spoiler verilmedi. O yüzden pekte güvenemiyorum işin gerçeği.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık